Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Leki i preparaty ziołowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Disulfiram - wszywka przeciwalkoholowa

(Gdańsk, Gdansk, )
Disulfiram - wszywka przeciwalkoholowa


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Lek na receptę 100% płatna cena z apteki od 215 zł . Disulfiram jest inhibitorem dehydrogenazy alkoholowej, enzymu przekształcającego aldehyd octowy do kwasu octowego. W przypadku spożycia alkoholu etylowego po wszczepieniu leku dochodzi do zwiększenia stężenia aldehydu octowego w organizmie i wystąpienia objawów zatrucia tym związkiem.
Do objawów tych należą: nudności, wymioty, tachykardia, niedociśnienie, ból głowy, zaczerwienienie twarzy, uczucie gorąca.
Lek disulfiram stosuje się pomocniczo w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Skład:
1 tabletka zawiera substancję czynną: Disulfiram 100 mg
Stosowanie, uwagi: Zabieg wszczepienia przeprowadza lekarz. Lek wszczepia się podpowięziowo, rozmieszczając gwieźdźiście 8 do 10 tabletek. Zabieg można powtórzyć po 8 miesiącach.
Opakowanie zawiera 10 tabletek do implantacji moja cena to 400 zł .Stosowanie środków zawierających disulfiram (Anticol, Antabus, Esperal) jest jedną z metod leczenia alkoholizmu, który można zaliczyć do terapii awersyjnej. W wyniku podania leku (czasem jest on chirurgicznie umieszczany podskórnie w postaci stale uwalnianej do organizmu), spożycie alkoholu powoduje bardzo nieprzyjemną reakcję organizmu. Obawa przed tą reakcją może powstrzymać pacjenta od konsumpcji napojów alkoholowych. W Polsce leczenie wymaga zgody pacjenta i odbywa się pod kontrolą lekarza. Część terapeutów uzależnień jest przeciwna stosowaniu disulfiramu z powodu małej skuteczności oraz potencjalnie niebezpiecznych skutków ubocznych i w wielu krajach został on wycofany z lecznictwa.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl