Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Kosmetyki i akcesoria
<< Poprzednie ogłoszenie

Technologia dorosłych komórek macierzystych radykalnie poszerza horyzonty możliwości ochrony skóry.

(Luminesce&#8482; - technologia komórek macierz, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Technologia dorosłych komórek macierzystych radykalnie poszerza horyzonty możliwości ochrony skóry. Jest rewolucją naukową w dziedzinie odmładzania, która możliwa była dzięki skrzyżowaniu technologii bio-inżynieryjnej i wieloletniego doświadczenia na płaszczyźnie doboru składników produktu. Kilka istotnych informacji o tej technologii:

&#8226; &#8226; Najbardziej obfitą w komórki macierzyste częścią ciała jest tkanka tłuszczowa.
&#8226; &#8226; Komórki macierzyste pobierane są z tkanki tłuszczowej w procesie hipoalergicznym.
&#8226; &#8226; Komórki macierzyste hodowane są na podłożu-medium zwanym "ośrodkiem warunków", którego komórki przejmują cechy charakterystyczne dla komórek macierzystych.
&#8226; &#8226; "Cudowne molekuły", które pozostawiają po sobie komórki macierzyste, są wyodrębiane z medium poprzez wyrafinowany proces filtracji.
&#8226; &#8226; Uzyskany efekt podłoża jest formułowany z innymi najnowocześniejszymi składnikami aby wytworzyć "jedyną w swym rodzaju" substancję powstrzymującą proces starzenia, LUMINESCE&#8482; komórkowa surowica odmładzająca.
&#8226; &#8226; Surowica została opracowana z regularnych białek, cytokin, interleukin, które znajdują się w ludzkim ciele. W związku z identycznymi właściwościami białek w surowicy i białek znajdujących się w skórze, zachodzi idealna interakcja pomiędzy tym wyjątkowym produktem a naturalnymi procesami ciała ludzkiego.
&#8226; &#8226; Technologia komórek macierzystych dostarcza ponad 200 czynnikow wzrostu znajdujących się w skórze. Czynniki te wraz z cytokinami wnikają wgłąb skóry porami i szczelinami, aby dotrzeć do skóry właściwej, pokonując barierę naskórka.

Ta przełomowa technologia jest jednym z najbardziej istotnych osiągnięć naukowych na polu medycznym ostatnich pięćdziesięciu lat, czego efektem jest ekskluzywny produkt pomagający przywrócić skórze młodzieńczy wygląd, jędrność, gładkość i elastyczność.

Synergiczne połączenie technologii komórek macierzystych i naturalnych procesów ciała stymuluje produkcję matrycy białek takich jak kolagen i elastyna. W rezultacie uzyskuje się spulchnienie i ujędrnienie skóry, co pomaga zmniejszyć zmarszczki i bruzdy.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl