Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Kosmetyki i akcesoria
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie - Ultrasonik Peeling - Max Peeling

(Warszawa, Warszawa, )
Pilnie - Ultrasonik Peeling - Max Peeling


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zakupiony profesjonalny sprzęt został szczegółowo wyselekcjonowany na rynku dla wyposażenie gabinetu kosmetycznego sprawdzone w bardzo dobrym stanie bez jakichkolwiek uszkodzeń i mało używany.
Więcej informacji, wszelkie pytania proszę kierować
pod numer telefon: 0791 487 295

Głęboko oczyszcza i regeneruje skórę, wygładza zmarszczki wykorzystując peeling ultradźwiękowy (kawitacyjny)
- ujędrnianie tkanek (mikromasaż)
- leczenie trądziku
- usuwanie martwych komórek, zaskórników
- ściąganie rozszerzonych porów
- stymulacja metabolizmu komórek
- efekt rozjaśnienia skóry
- instrukcja w języku Polskim
- regulacja czasu i siły działania
- uruchamianie za pomocą pedału nożnego
Funkcjonujące urządzenie kompletnie wyposażone zakupione w firmie Bek i Bek
Peeling kawitacyjny to zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Kawitacja jest nowoczesną technologią wykorzystywaną głównie do bezdotykowegoi bezbolesnego oczyszczania twarzy. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjną. Fala ta - w obecności wody rozprowadzonej na powierzchni skóry - tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają znacznemu poszerzeniu, a następnie gwałtownie pękają. W krótkim czasie - rzędu mikrosekund - na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła i znacznie rośnie ciśnienie. To powoduje rozbijanie martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach. Ultradźwięki wykorzystywane są również do wprowadzania witamin i innych składników aktywnych w głąb skóry w celu ich skuteczniejszego działania. Kawitacja jest nowoczesną technologią wykorzystywaną głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy, jak również do wprowadzania witamin i preparatów w głąb skóry w celu ich skuteczniejszego działania. Peeling kawitacyjny jest obecnie wykorzystywany w wielu profesjonalnych gabinetach.

Funkcjonujące urządzenie kompletnie wyposażone zakupione w firmie Bek i Bek
CENA BRUTTO SPRZEDAŻY ULTRASONIK = 2.000, 00 zł
(Cena nowego 4.450,00 zł)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl