Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Kosmetyki i akcesoria
<< Poprzednie ogłoszenie

Kremy Do StÓp-caremed Polska

(Szczecin, Warszawa, )
Kremy Do StÓp-caremed Polska


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma CareMed Polska jest generalnym przedstawicielem istniejącej od lat na niemieckim rynku firmy CareMed Products GmbH, specjalizującej się głównie w produkcji kremów do pielęgnacji stóp. Dzisiejsza medycyna rozpisuje sie na temat aktywności ruchowej, jej zbawiennego wpływu na zdrowie i zwiększanie odporności organizmu. Dlatego tak ważne są zdrowe stopy.
Firma niemiecka CareMed Products zaopatruje, na dzień dzisiejszy, ponad 9 tysięcy salonów kosmetycznych, aptek, klubów fitness na terenie całych Niemiec. Nasza oferta skierowana jest głównie do specjalistycznych salonów kosmetycznych, na terenie całej Polski, zajmujących się profesjonalną pielęgnacją stóp. Podologia to dziedzina zajmująca się badaniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy. W Polsce jest dziedziną raczkującą, natomiast w Niemczech jest zaliczana do fachowych zawodów medycznych. Najczęściej obsługiwani przez podologa są pacjenci z tzw. grupy ryzyka: cukrzycy, reumatycy i osoby z zaburzeniami krążenia. Firma CareMed Products od lat współpracuje z podologami, diabetykami i kosmetyczkami, które niekiedy bywają ostatnią deską ratunku dla osób uskarżających się na problemy ze stopami. Wszyscy oni wystawiają wysokie noty naszym produktom. http://www.caremedpolska.pl »










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl