Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

TwÓj Profesjonalny Trener Osobisty / Personalny - Zapraszam !

(Sosnowiec, Bydgoszcz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
TwÓj Osobisty Trener DrogĄ Do Wymarzonej Sylwetki !


Masz Problemy Z SylwetkĄ ? Chcesz SiĘ PozbyĆ TŁuszczu Z Ud, PoŚladkÓw Czy Brzucha ? A MoŻe Chcesz SiĘ WyrzeŹbiĆ Lub NabraĆ Masy MiĘŚniowej ? Czy Po Prostu ZadbaĆ O Zdrowie ? - PomogĘ Ci W KaŻdym Z PowyŻszych ProblemÓw ! WspÓlnie OsiĄgniemy TwÓj Cel !


TrochĘ O Mnie :

Witam PaŃstwa, Od 15 Lat Jestem Pasjonatem Kulturystyki I Fitness, DziĘki PoŚwiĘceniu, WytrwaŁoŚci I ZaangaŻowaniu Dla Tego Sportu W NagrodĘ OtrzymaŁem BezcennĄ WiedzĘ Oraz DoŚwiadczenie, KtÓrym Teraz PragnĘ SiĘ Z PaŃstwem PodzieliĆ. Od Lat InteresujĘ SiĘ DietetykĄ, Treningiem, RegeneracjĄ CiaŁa I Zdrowiem. OferujĘ PaŃstwu FachowĄ I W PeŁni ProfesjonalnĄ Pomoc W Odchudzaniu, Nabraniu Masy MiĘŚniowej Czy Po Prostu Poprawieniu Kondycji I Zdrowia.

Moja Wiedza I DoŚwiadczenie Kluczem Do Twojego Sukcesu I Wymarzonej Sylwetki :

O Moim DoŚwiadczeniu W BranŻy Świadczy To, Że ZdobyŁem TytuŁ Dyplomowanego Instruktora Kulturystyki. ByŁem Szkolony Przez Najlepszych(posiadam Certyfikat I Legitymację, Zainteresowanym Mogę Wysłać Na E-maila). PrzeczytaŁem I DokŁadnie PrzestudiowaŁem Wiele KsiĄŻek I ArtykuŁÓw(m.in. Książkę "muscle Gaining Secrets" Napisaną Przez Człowieka Z Ponad 20 Letnim Doświadczeniem - Jasona Ferruggia'e, Czy Książkę "stronglifts" Marka Rippetoe - Znanego Trenera Sportów Siłowych Na Całym świecie). KsiĄŻki GŁÓwnie DotyczyŁy Planowania TreningÓw, Dietetyki Sportowej Oraz SposobÓw I WpŁywu Regeneracji Na Organizm.

100% SkutecznoŚci Moich Metod:

Ponadto Zdobyta Przeze Mnie Wiedza Idzie RÓwnieŻ W Parze Z DoŚwiadczeniem, Dlatego TeŻ Moje Metody OkazujĄ SiĘ ByĆ Bardzo Skuteczne. To Nie Tylko Teoria Ale RÓwnieŻ Praktyka WarunkujĄ Sukcesy Moich KlientÓw.

Dlaczego Moi Klienci SĄ Zadowoleni Z Moich UsŁug I Nasza WspÓŁpraca Trwa MiesiĄcami ? :

- PoniewaŻ Efekty SĄ Widoczne GoŁym Okiem JuŻ Po Kilku Dniach
- KaŻdego Klienta TraktujĘ Indywidualnie
- Zawsze ZnajdujĄ We Mnie Wsparcie
- Jestem Elastyczny Co Do Ceny Przy DŁuŻszej WspÓŁpracy
- Jestem Wykwalifikowanym SpecjalistĄ W Tej Dziedzinie

Nie Czekaj - ZmieŃ Swoje CiaŁo !

Zapraszam Do WspÓŁpracy !

Kontakt :

Tel. 505 276 313
Gg. 28853723


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl