Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Suplemet diet 100%

(Katowice, Katowice, )
Suplemet diet 100%


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)


1 Z 1
Sprzedam Adipex Retard Oryginalny ?uczciwie Tel . 514014558 Rybnik

Witam, Sprzedam W 100% Oryginalny Czeski Adipex Retard .

Opcja Sprawdzenia ZawartoŚci Na Życzenie Klienta !!!!

WaŻne !!!!!!

Proszę Przeczytać Do Końca Ponieważ Znajdą Państwo Wiele Ważnych Informacji Dotyczących Zamówienia!!!

GwarancjĄ OryginalnoŚci Jest Nr Seryjny Podany Na Opakowaniu Leku Oraz Na KaŻdym Blistrze Z Osobna- Można Zadzwonić Do Wybranej Czeskiej Apteki ( W Przygranicznych Mówią Po Polsku) I Poprosić O Podanie Nr Seryjnego A Poźniej Wystarczy Tylko Porównać Z Tym Który Otrzymacie Państwo Na Opakowaniu Leku Zamówionego U Mnie Oraz Na Każdym Blistrze - Wszędzie Będzie Widniał Ten Sam Nr Seryjny Który Podadzą W Aptece)

WaŻne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preparat W 100% Czeski - Nie Jest To JakiŚ TaŃszy Odpowiednik Czy Tania PodrÓbka !!!!!!!!

Adipex Jako Jedyny Srodek Wspomagajacy Odchudzanie Nie ZostaŁ Wycofany !!! Adipex Nadal Dostępny Jest W Każdej Czeskiej Aptece!!!!! Nie Ma MoŻliwoŚci SprzedaŻy Meridii I Zelixy Bo Od 3 Lat Ich Nie ProdukujĄ Oraz ZostaŁ Wydany Zakaz SprzedaŻy Tych LekÓw, ProszĘ Nie WierzyĆ W "cudowne Zapasy " Meridii I Zelixy , Ktore MajĄ NiektÓrzy Sprzedawcy . Stracicie Tylko PieniĄdze..

WysyŁka Tylko I WyŁĄcznie Pobraniowa Na Terenie CaŁego Kraju!!!
Za GranicĘ Nie RealizujĘ WysyŁek !!
20 Kaps. ? 70zł
30 Kaps. -100zł

50kaps- 150zl
100 Kaps- 230zł


Na Życzenie Panstwa PaczkĘ MogĘ WysŁaĆ Z MoŻliwoŚciĄ Sprawdzenia ZawartoŚci - Opłata Pocztowa Za Tą Usułgę 5złZaufaj Sprzedawcy Z Kilkuletnim Doświadczeniem W Sprzedaży Adipexu I Zakup Go U Mnie A Otrzymasz Gwarancję UczciwoŚci, RzetelnoŚci, Dyskrecji Oraz Ekspresowej WysyŁki Pobraniowej PŁatnej Przy Odbiorze.

Wszelkie Pytania Jak I ZamÓwienia ProszĘ KierowaĆ Pod Nr Tel.514014558Proszę Wyłącznie O Kontakt Telefoniczny , Na Smsy -ze Względu Na Dużą Ilość Zapytań Nie Odpowiadam.

Meridii, Zelixy I Ich Odpowiedników Nie Posiadam Ze Względu Na Wycofanie Ich Z Produkcji I Sprzedaży Przeszło Rok Temu !!
OgŁoszenie Jest CaŁy Czas Aktualne Więc

Jeśli Nie Odbieram Tel Bądz Jest Poza Zasięgiem Proszę Próbować Później


Zapraszam !!!!

Podane Ceny Nie PodlegajĄ Negocjacji !!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl