Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

I w końcu &#8230;&#8230;&#8230; prawda!

(Radom, Radom, )
I w końcu &#8230;&#8230;&#8230; prawda!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
I w końcu &#8230;&#8230;&#8230; prawda!
Nie tyjesz, ponieważ jadłeś/aś za dużo!
Tyjesz, ponieważ jadłeś/aś za mało!

To właśnie prawda. Nie jadłeś tego, co podstawowe i ważne dla Twojego ciała. Twoje ciało potrzebuje podstawowych składników odżywczych, by mogło być silne i zdrowe.
Dlatego ciało, by wytrzymało i żyło z niedostateczną ilością składników odżywczych, których mu nie dodajesz, robi trzy rzeczy:
Pierwsza: zwolni metabolizm, by uczynić Cię mniej aktywnym. Dlatego odkłada energię i resztę wartości odżywczych z potrawy. Dlatego czujesz się zmęczony.
Druga: jako wynik zwolnionego metabolizmu zaczyna odkładać więcej tłuszczu, ponieważ myśli, że głoduje.
Trzecia: jeżeli ciało cierpi niedoborem składników odżywczych rośnie głód i ochota właśnie na te rzeczy, których Ci brak. Jeżeli sięgasz po jakimś półprodukcie albo podobnie ubogim na składniki odżywcze jedzeniu, które spowodowało niedobór na początku, to tylko przedłużysz żywotność problemu i tracisz zdrowie oraz energię, ciągle przybierając na wadze.
Diety, jedzenie mniejszych ilości, hipnoza, pigułki pozwalające nie odczuwać głodu itd&#8230; stłumiają tylko symptomy &#8230; ciało cierpi z powodu niedoboru składników odżywczych, ponieważ jemy mniej. Dalszym problemem jest masowy ubytek mięśni równocześnie z tłuszczem. To znaczy, że kiedy znowu wróci twoja pierwotna waga, to są to już tylko tłuszcze. W tym przypadku ciało twoje znajduje się w jeszcze gorszej kondycji, niż na początku. Ta sytuacja odbija się tez na twoim zdrowiu, ponieważ masz mniej składników odżywczych dla odbudowania twoich komórek, a to jest przyczyną tycia.
Potrzebujesz wykryć i wyleczyć przyczynę otyłości na szczeblu komórkowym. To umożliwi ci szybko pozbyć się tłuszczu i uzyskać prawidłowe nawyki oraz utrzymać wagę.

Nasz program specjalnie koncentruje się na przyczynie problemu. Funkcjonuje na szczeblu komórkowym i szybko regeneruje twoje ciało i zmieni to, co przyczyniło się do przybierania na wadze. Wynik ukaże się zaraz, a będzie nim szybkie schudnięcie, drastyczny wzrost energii i witalności, którą twoja rodzina zauważy już za kilka dni.
Twoje życie zmieni się na lepsze.
Zapraszamy na strony

Ogłoszenie dodane
: Poniedzialek, 08 Marzec, 2010  07:19


Podobne ogłoszenia
  1. Kocurek Maniek szuka domku

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl