Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Efektywne odchudzanie bez efektu JO-JO

(Legnica, Lubin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Efektywne odchudzanie bez efektu JO-JO
Nasz organizm wymaga stałych dostaw ,,paliwa&#8221; w postaci starannie dobranego, wysokiej jakości pokarmu. Niewłaściwa dieta, niedobór witamin i soli mineralnych, brak ruchu i nerwowy tryb życia opóźniają procesy trawienia i blokują mechanizmy przyswajania. Spowodowane w ten sposób zmiany w metabolizmie mogą wpływać na nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowej i prowadzić do otyłości.
Powrót do szczupłej figury oznacza wprowadzenie zmian w naszym odżywianiu i zwiększenie aktywności fizycznej. Podstawą utraty zbędnych kilogramów jest dobrze zbilansowana dieta w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną. Przyjmując odpowiednie suplementy diety, możemy przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej i pomóc przezwyciężyć apetyt.
Składniki zawarte w suplementach Herbalife wspomagają naturalne procesy zachodzące w naszym organizmie. Nasze produkty dostarczają organizmowi wszystkie potrzebne zrównoważone składniki odżywcze, tj. białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne, przy minimalnej ilości kalorii. Zapewniają również doskonałe przyswajanie tych składników. Nasze produkty to również głęboka detoksykacja już na poziomie komórek.
W naszej ofercie znajdziesz najlepsze na rynku produkty, lidera rynkowego w zakresie suplementów i substytutów diety. Firmę Herbalife na polskim rynku wyróżnia to, że jej produkty są naturalne oraz przebadane klinicznie, a co za tym idzie w pełni bezpieczne i o potwierdzonym działaniu.
ZAPRASZAM NA POMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ I BILANS ZDROWIA I FORMY
POMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ &#8211; BILANS ZDROWIA I FORMY
&#8222;Jesteś tym co jesz&#8221;
To powiedział Hipokrates, a w jego świecie nie było chemizacji żywność, toksyn w każdym produkcie spożywczym i stresu, na jaki jesteśmy dziś narażeni.

Brak Ci energii &#8211; to brak składników odżywczych, głownie witamin i minerałów
Nie możesz zgubić zbędnych kilogramów &#8211; to brak białka powoduje gromadzenie tłuszczów przez organizm.
Ciągle chorujesz - to system immunologiczny jest zbyt słaby.
Jak można to zmienić?
Po przez analizę składu ciała, dzięki któremu można dokładnie określić przyczynę nadwagi, niedowagi bądź chorób.
Pomiar wykonujemy przy pomocy Analizatora składu ciała TANITA BC-545, który określa odczyty dla całego ciała:
masa ciała kg
zawartość tkanki tłuszczowej
woda całkowita %
masa mięśni kg
masa kości kg
BMI - Body Mass Index
PPM - Podstawowa Przemiana Materii
wiek metaboliczny
Twoje korzyści
Podczas Bilansu Zdrowia i Formy wspólnie przeanalizujemy Twoje nawyki żywieniowe i stylu życia, wykonamy pomiar składu Twojego ciała i jego analizę. Na tej podstawie ustalimy Twoje cele i drogę do ich realizacji.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dopasowujemy produkty i plan kuracji do jego stanu zdrowia, oczekiwań i harmonogramu codziennych obowiązków.
Zadzwoń i umów się na konsultacje.
601 430 616
KOSZT KONSULTACJI I BADANIA 40,00 zł


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl