Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Dietetyk Olsztyn - Doradztwo Żywieniowe, Odchudzanie

(Olsztyn, OstrÓda, MorĄg, Okolice, Olsztyn, )
Dietetyk Olsztyn - Doradztwo Żywieniowe, Odchudzanie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZAPRASZAM NA INDYWIDUALNE KONSULTACJE DIETETYCZNE I ŻYWIENIOWE


Mgr Karolina Christa - Biotechnolog Żywności, Doktorant IRiBŻ PAN w Olsztynie

Zajmuję się indywidualną edukacją żywieniową, układam diety, jak również prowadzę szkolenia i wykłady o tematyce żywieniowej. Swoją pracę opieram o rzetelną wiedzę, jak i doświadczenie zawodowe.

Zajmuję się odchudzaniem, jak również dietetycznym leczeniem chorób metabolicznych. Pacjentami są też osoby mające problemy z niedowagą, aktywnie uprawiające sport, kobiety w ciąży i matki karmiące, pacjenci w trakcie chemioterapii, osoby, które chcą poprawić swoją jakość życia poprzez prawidłowe odżywanie.

Indywidualnie dopasowuję formę spotkania z pacjentem, rodzaj diety, w zależności od potrzeb zdrowotnych i stylu życia każdego, co gwarantuje skuteczność terapii.

Czasem z pozoru małe, ale powtarzane zbyt często błędy w Twojej diecie mogą być przyczyną wielu problemów, pozornie z dietą niezwiązanych. Badania naukowe już dawno udowodniły, że to co jesz znacząco wpływa nie tylko na Twoją sylwetkę, ale także na Twoje samopoczucie, stan zdrowia i urodę (np. wygląd skóry, włosów, paznokci).

KONTAKT I ZAPISY: 505184064 ; bolulka@****

Współpracuję z:

-osobistym licencjonowanym trenerem (nordic walking,boks)

- Centrum Urody MONIQE www.moniqe.pl tel:666-865-111

-Gabinetem urody NATURA www.natura.olsztyn.pl tel: 089 535-20-92Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl