Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Afrykańskie Mango, najnowszy, amerykański sposób na utratę zbędnych kilogramów z USA

(Chicago, Il Usa, Cieszyn, )
Afrykańskie Mango, najnowszy, amerykański sposób na utratę zbędnych kilogramów z USA


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Afrykańskie Mango, najnowszy, amerykański sposób na utratę zbędnych kilogramów

AFRYKAŃSKIE MANGO Z ZIELONĄ HERBATĄ

300MG / 200 MG 60 KAPSUŁEK

NOWOŚĆ KOMPANI BACK TO NATURE Z USA NA POLSKIM RYNKU!

Dr. OZ, znany amerykański lekarz, podczas jednego z telewizyjnych programów słynnej Oprah, stwierdził, iż Mango Afrykańskie to &#8220;cud w Twojej domowej apteczce,&#8221; po tym jak niespodziewanie szybko pozbył się 10 funtów, przed odebraniem nagrody (Emmy Awards) za najlepszy program telewizyjny. Po tym programie, sprawdzając się w praktyce, Afrykańskie Mango stało się jednym z najbardziej popularnych, odchudzających suplementów w USA!

Z badań opublikowanych w naukowym czasopiśmie Lipids in Health and Disease wynika, iż ekstrakt z afrykańskiego mango może usuwać z ciala 12,3 funta (5,57 kg) co 28 dni. Co więcej, osoby przyjmujące Afrykańskie Mango, nie tylko pozbyły się 2 cali (5 cm) w talii, ale szybko obniżyły poziom złego choesterolu (LGL), trójglicerydów i cukru we krwi.

Afrykańskie Mango &#8211; skąd i dlaczego?

Kamerun w Afryce jest jedynym miejscem na świecie, gdzie uprawia się na szeroką skalę i stosuje w diecie wyciąg z owoców mango (irvingia gabonensis), gdyż wykazuje on olbrzymie wlaściwości lecznicze, antyinfekcyjne, odchudzające, jak również obniżające poziom cholesterolu i cukru we krwi.

Nasz produkt, to czysty ekstrakt z Mango Afrykańskiego, który nie zawieraja środków pobudzających i poprwia metabolizm, zwiększa ubytek tłuszczu o 800% i, jak wykazały badania, zmiejsza poziom cholesterolu o 39% i 2 cale (5 cm) w talii w ciągu zaledwie 28 dni.

SUPLEMENT AFRICAN MAMGO wysłany będzie z Chicago, USA po dokonaniu wpłaty na konto CITI HANDLOWY, Marcin Hencz,

- 57,00 zł. + 9,50 zł. przesyłka &#8211; razem - 67,50 zł.
Nr konta PL 08103000190109851804831357
Proszę nas zawiadomIć o dokonanej wpłacie

Sprawdź również moje inne aukcje.

Na życzenie sprowadzimy z USA i wystawimy na aukcję dowolne produkty!!!

Po więcej informacji pisz: zdrowie@back2nature.net

Kupując u nas możesz być przekonany, że otrzymujesz najlepszy produkt po najniższej cenie!Afrykańskie Mango Pomoże Ci Osiągnąć Zamierzoną Wagę!

Jak stosować: 1-2 kapsułki dziennie, przed lub podczas posiłku.

Suplement African Mango wysyłamy z Chicago, USA. Dostawa w ciągu ok 10 dni roboczych.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl