Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Dietetyka odchudzanie
<< Poprzednie ogłoszenie

ALLI odchudzanie 84 tabletki NA JUŻ

(Niemcy, Warszawa, )
ALLI odchudzanie 84 tabletki NA JUŻ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ALLI 60mg opakowanie 84 kapsułki

ORYGINALNE, ZAKUPIONE W APTECE, DATA WAŻNOŚCI 05/2014

CENA 260 ZŁ dotyczy jednego opakowania (84 kapsułki)

WYSYŁKA Z NIEMIEC
KOSZT WYSYŁKI
list priorytetowy 15zł
list priorytetowy polecony 25zł


Tabletki na odchudzanie Alli to suplement należący do grupy preparatów blokujących wchłanianie tłuszczów przez nasz organizm. Produkowane przez GlaxoSmitheKline tabletki znalazły się w naszym rankingu na bardzo wysokim miejscu przede wszystkim ze względu na skuteczność potwierdzoną przez wiarygodne instytucje takie jak Instytut Kardio-Metaboliczny w Niemczech lub Polskie Towarzystwo Badań Nad Otyłością.


Orlistat - co to takiego i jak działa?

Substancja czynna w tabletkach na odchudzanie Alli - orlistat, od 2009 roku stała się dostępna na terytorium całej Unii Europejskiej. Dzięki temu każdy obywatel państwa należącego do UE uzyskał szanse wspomagania walki z nadmiernymi kilogramami przy użyciu substancji do tej pory dostępnej tylko i wyłącznie na receptę.

Liczne badania naukowców wykazały że substancja czynna w tabletkach Alli skutkuje utratą blisko 50 % wagi więcej niż w przypadku stosowania samego planu żywieniowego. Dzieje się tak z powodu specyficznych cech orlistatu który działa w przewodzie pokarmowym blokując wchłanianie do naszego organizmu większości tłuszczu znajdującego się w spożywanych przez nas posiłkach. Ta charakterystyczna cecha sprawia, że tabletki Alli najskuteczniej działają w połączeniu z niskotłuszczowym planem żywieniowym. Połączenie tych dwóch składników skutkuje praktycznie całkowitą eliminacją wchłanianego przez nasz organizm tłuszczu. Sytuacja ta może w prosty sposób doprowadzić nas do sukcesu w walce z otyłością.
Tabletki na odchudzanie Alli skierowane są do osób dorosłych, borykających się z problemem otyłości, u których popularny wskaźnik BMI jest większy niż 28 kilogramów na metr kwadratowy. Orlistat zawarty w tabletkach działa miejscowo, tylko w przewodzie pokarmowym. Jest to sytuacja bardzo korzystna ponieważ substancja w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie mózgu. Dzięki temu stosując kurację tabletkami Alli nie czujemy przemęczenia i nie mamy żadnych problemów ze snem. Dolegliwości takie często towarzyszą odchudzaniu przy użyciu tak zwanych „fat burnerów”. Orlistat zapobiega wchłanianiu w przewodzie pokarmowym tłuszczu znajdującego się w posiłkach. Dzięki temu tłuszcz nie przekształca się w zbędne kilogramy. Żeby zrozumieć jak działa Alli musimy wiedzieć, że tłuszcze które wprowadzamy do układu pokarmowego są hydrolizowane do postaci wolnych kwasów tłuszczowych i monoglicerydów. W takiej formie związki te mogą być całkowicie wchłonięte przez nasz organizm. Za hydrolizę odpowiedzialne są lipazy żołądkowe i trzustkowe. Kuracja tabletkami Alli sprawia, że cząsteczki orlistatu łączą się z cząsteczkami wspomnianych lipaz i powodują ich dezaktywację. Dzięki temu suplement diety Alli zapobiega wchłanianiu ponad 30 % przyjmowanych w pokarmie tłuszczów które są wydalane przez organizm w stolcu.


Alli + dieta niskotłuszczowa

Stosowanie kuracji odchudzającej tabletkami Alli powinno wiązać się z przejściem na odpowiedni plan żywieniowy. Chodzi tu przede wszystkim o spożywanie produktów o niskiej zawartości tłuszczów. Dodatkowo dzienne spożycie białek, tłuszczów i węglowodanów powinno być rozłożone na trzy podstawowe posiłku. Tak jak w przypadku każdego planu odchudzania, specjaliści zalecają zwiększoną aktywność ruchową, która wzmocni efekty działania preparatu i korzystnie wpłynie na ogólną kondycję naszego organizmu.Dawkowanie


Należy zażywać po jednej kapsułce trzy razy dziennie, w porach posiłków &#8211; przed, w trakcie lub godzinę po każdym posiłku. Kapsułkę należy połknąć w całości, popijając wodą. Nie wolno zażywać więcej niż trzy kapsułki dziennie. alli oddziałuje na tłuszcz w posiłkach, więc nie należy stosować tego preparatu w przypadku nie zjedzenia posiłku lub wtedy, gdy posiłek nie zawiera tłuszczu.

Ile można schudnąć?

W przypadku preparatu Alli badania wskazują jednoznaczną wartość jaką możemy zrzucić stosując kurację. Jest to 50 % utraty masy ciała dodatkowo do tego co schudniemy stosując tylko dietę żywieniową. Dlatego na każde normalnie zrzucone 2 kilogramy, suplement Alli „dorzuca” swój własny kilogram w dół.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl