Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Akcesoria medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Generatoor Ozonu Korona Med

(Wroclaw, )
Generatoor Ozonu Korona Med Generatoor Ozonu Korona Med


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zastosowanie: Do zastosowań domowych w leczeniu otarć i ran u ludzi i zwierząt, leczenia zmian skórnych, ran stopy cukrzycowej, ozonowania wody do picia i sporządzania naparów ziół, ozonowanie wody do okładów i innych ( w porozumieniu z lekarzem, za jego zgodą i zgodnie z jego wskazówkami ). Umozliwia przeprowadzanie dezynfekcji w małych kubaturach i klimatyzacjach samochodowych, lodówkach, szafach, miejscach trudno dostępnych. Wydajność generatora na poziomie 5 gramow ozonu na godzinę pozwala na przeprowadzanie zabiegów ozonowania w małych kubaturach nie przekaczających 25 m3.
Pełna oferta prowadzonej działalności dostępna jest na stronie internetowej www.eco-ozon.pl. Tel. kom.: 502 191 111. Produkt dostepny jest również w sklepie internetowym www.eco-ozon-sklep.pl .


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl