Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Zdrowie i uroda / Akcesoria medyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Aparat Rentgenowski Satelec X-mind Dc

(Zabrze, Zabrze, )
Aparat Rentgenowski Satelec X-mind Dc


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Satelec X-Mind DC - aparat rentgenowski do zdjęć wewnątrzustnych z generatorem wysokiej częstotliwości. Technologia wysokiej częstotliwości przetwarzania (200kHz) pozwala na redukcję o ok. 30% dawki promieniowania miękkiego **** promieniowania, które pochłaniane jest przez pacjenta, a nic nie wnosi dla jakości zdjęć rtg.
Dzięki zmiennej wartości napięcia (60 lub 70 kV) oraz zmiennej wartości prądu anodowego (4-8 mA) możliwe jest uzyskanie zdjęć o odpowiednim kontraście i poziomach odcieni szarości.
Wszystkie nowatorskie rozwiązania zastosowane w aparacie rtg gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo, niezawodność i ergonomię pracy.
Głowica RTG **** nowoczesna konstrukcja głowicy rtg (60-70kV, 4-8mA) gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i ergonomię pracy-możliwość obrotu o 395 . Głowica zawiera podwójną przesłonę i filtr eliminujące szkodliwe promieniowanie miękkie.

Aparat posiada mikroprocesorową sterownicę z automatycznym doborem czasów ekspozycji. Czytelna i łatwa w obsłudze sterownica z międzynarodową numeracją zębów oraz (co jest unikalne na rynku rentgenów) z podanymi wartościami ustawienia głowicy pod odpowiednim kątem dla poszczególnych zębów pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie zdjęcia rtg.
Sterowanie mikroprocesorem stanowi zabezpieczenie głowicy rtg przed przegrzaniem poprzez wymuszanie przerw pomiędzy kolejnymi zdjęciami.
Sterownica jest przystosowana do pracy z dwoma głowicami rentgenowskimi (typu AC, DC lub AC i DC) oraz istnieje możliwość zainstalowania jej w odległości do 10 m od głowicy rtg np. w drugim pomieszczeniu.
Przezroczysty długi tubus w standardzie **** wykonany z przezroczystego poliwęglanu tubus pozwala na utrzymanie odpowiedniej odległości ogniska od skóry pacjenta, ustalenie wymiaru, kierunku oraz wyśrodkowanie wiązki promieniowania rentgenowskiego, a także na zastosowanie różnych technik rentgenowskich (techniki symetryczne i równoległe). W opcji dostępny także tubus krótki i prostokątny.
Ramię nożycowo-przegubowe typu pantograf **** dzięki zastosowaniu nowego kształtu oraz nowego mechanizmu pozycjonowania ramienia możliwa jest regulacja wysokości i głębokości w sposób, który pozwala na płynne i precyzyjne dotarcie głowicy do każdego miejsca w jego zasięgu. Ramię zbudowane jest z lekkiego stopu pokrytego tworzywem ABS.
Aparat dostępny jest w wersji ściennej z ramieniem o długości 40-80-110 cm, w wersji jezdnej i w wersji montowanej na stojaku. X-Mind DC współpracuje z każdym systemem cyfrowym dostępnym na rynku poprzez wybór przycisku DIGIT na sterownicy.
Rentgen X-Mind DC posiada międzynarodowe atesty ISO 9001, znak CE oraz pozytywna opinię PZH nr HR/R/12/A/2003 oraz został wyprodukowany zgodnie z dyrektywą EC 93/42/EEC.IEC 601-2-2 dotyczącą urządzeń medycznych.

DANE TECHNICZNE X-MIND DC HF
- Generator: stałe napięcie o częstotliwości 200 kHz
- Lampa rtg: TOSCHIBA DG-073B-DC
- Ognisko: 0,7 mm **** zgodnie z normą IEC 336
- Napięcie nominalne: 60kV - 70kV
- Prąd nominalny: 4mA - 8 mA
- Filtracja całkowita: równoważnik 2,0 mm Al.
- Czas ekspozycji: 0,02 do 3,2 sek w 23 krokach
- Długość ramienia poprzecznego: 40-80-110 cm
- Wyświetlacz parametrów: wyświetlacz cyfrowy
- Kontrola czasu ekspozycji: wewnętrzna kontrola mikroprocesorowa z samokompensacją parametrów ekspozycji. System alarmów zapewnia sprawność urządzenia zarówno w czasie pracy jak i podczas pozostawania aparatu w trybie oczekiwania **** stand-by.
- Tryb pracy: - praca z każdym systemem cyfrowym: przewodowym i bezprzewodowym zapewniając najwyższy poziom ochronności przed promieniowaniem rtg **** praca z kliszami rtg o różnej czułości: D E i F - praca z kliszami samo wywołującymi
- Parametry zasilania: 220/230 V 50/60 Hz


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl