Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

kolonie, obozy, wakacje dla dzieci

(dolnośląskie, Wroclaw, )
kolonie, obozy, wakacje dla dzieci kolonie, obozy, wakacje dla dzieci kolonie, obozy, wakacje dla dzieci


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Baw się ucząc, ucz się bawiąc !!!

Nadchodzące wakacje są fantastyczną okazją do rozwijania pasji i zainteresowań oraz odkrywania drzemiących naszych pociechach talentów. To również doskonały czas na kolejną przygodę.

Wyjeżdżając z Nami będziecie mieli możliwość przekonać się, że w ciekawy i niekonwencjonalny sposób można rozwijać wiedzę. Odkryjecie jak w atmosferze przyjaźni i zabawy rozwijać umiejętności i talenty. A wszystko to pod okiem doświadczonych wychowawców i instruktorów.

Nasze propozycje dla najmłodszej grupy uczestników to:

Siedmiomilowe Buty - czternastodniowa kolonia z fabułą baśniowo &#8211; turystyczną.
Miłośników przygód zapraszamy w fantastyczną podróż do Zaczarowanej Krainy Baśni. Każdego dnia uczestnicy spotkają się z bohaterami, którzy próbują odnaleźć drogę do swoich bajek. Nieoczekiwane zrządzenie losu spowodowało ogromne zamieszanie. Wszystkie bajki niespodziewanie się wymieszały. Czy uda się nam wszystko na nowo przywrócić do porządku? To trudne zadanie wiązać się będzie z przeżyciem wielu perypetii pełnych przygód i atrakcji.

Break Dance Junior - czternastodniowa kolonia z nauką tańca Break Dance &#8211; bboying.
Miłośników tańca i gimnastyki oraz wszystkich tych, którzy chcieliby przeżyć przygodę z tańcem Break Dance zapraszamy wyjazd z warsztatami tanecznymi. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora nauczymy się podstawowych kroków, ruchów i gestów. Poznamy fundamenty i korzenie tańca Break Dance. Zajęcia dostosowane będą do indywidualnych możliwości uczestników.

Mały Wynalazca - czternastodniowa kolonia z fabułą humanistyczną.
Doskonała propozycja dla rodziców pragnących rozwijać pasję swoich pociech. Okres dzieciństwa i poznawania świata to czas kiedy z ogromną radością mały człowiek odkrywa otaczającą Go rzeczywistość. Ogrom zabawy, ruchu i radości połączony z rozwojem to główne założenia tego programu. Pod okiem doświadczonych wychowawców pomożemy rozwijać pasję poznawania. Pozwolimy urwisom wcielić się w rolę wynalazców, odkrywców czy konstruktorów. Mali zwycięzcy po raz kolejny odniosą sukces.

ZAPEWNIAMY
Bogaty w atrakcje program przygotowany i przeprowadzony przez doświadczoną kadrę jest naszym najważniejszym atutem. Ale nie jedynym. Wysyłając z nami swoje dziecko masz gwarancję, że nie będzie się nudzić, wróci radosne i zadowolone, bogate w nowe doświadczenia i umiejętności.
Zapewniamy kompletny pakiet usług związanych z wyjazdami kolonijnymi (zakwaterowanie i wyżywienie, transport, ubezpieczenie NNW, opiekę sprawdzonej i doświadczonej kadry, opiekę medyczną, materiały do realizacji zajęć, bilety wstępu do atrakcji, prowadzenie zajęć w kameralnych grupach, wieczory przy ognisku/kominku, upominki, miłą i przyjazną atmosferę, organizację kolonii zgodnie z obowiązującymi przepisami).

Dokąd jedziemy
Pasterka - niewielka miejscowość, z trzech stron otoczona granicą z Czechami, położona w samym środku Parku Narodowego Gór Stołowych, na przecięciu szlaków turystycznych, u podnóża Szczelińca Wielkiego&#8230; Wszystko to nadaje Pasterce niepowtarzalnego uroku, wprowadza wyjątkowy klimat oraz buduje przyjazną atmosferę. . .

TERMINY WYJAZDÓW, warunki uczestnictwa oraz szczegółowe opisy programów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.tumim.pl

Jeżeli interesuje was dobra zabawa w miłej i przyjaznej atmosferze,
jeżeli chcecie bezpiecznie i atrakcyjnie spędzić ferie,
jeżeli kochacie góry!

ZAPRASZAMY ! ! !
JESTEŚMY DOBRYM POMYSŁEM ! ! !

ORGANIZATOR
TUMIM O.T.
tel. 0602 765 046
e-mail: biuro@tumim.pl
www.tumim.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl