Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe 2010

(dolnośląskie, Wroclaw, )
kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe 2010 kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe 2010 kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe 2010 kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe 2010


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nadchodzące wakacje są fantastyczną okazją do rozwijania pasji i zainteresowań oraz odkrywania drzemiących w nas talentów. To doskonały czas na kolejną przygodę !!! Wyjeżdżając z Nami będziecie mieli możliwość przekonać się, że w ciekawy i niekonwencjonalny sposób można rozwijać wiedzę.

Nasze propozycje dla młodzieży

Break Dance Camp: 14-dniowa kolonia z nauką tańca Break Dance - bboying
Niesamowite ewolucje połączone z niezwykle dynamicznym pełnym charyzmy stylem tańca, dla wielu forma sztuki, sposób wyrażania siebie, uzewnętrznienia kreatywności, pasja, styl życia, miłość; BREAK DANCE.

Forest Ranger: 14-dniowa kolonia z fabułą militarną
Przygodę militarną czas zacząć. Działamy w oddziałach czy samodzielnie? Jaką przyjąć taktykę. Odwaga, zapał, brawurowe rozwiązania połączone ze sprytem i pomysłowością wyprowadzić nas mogą z najgorszych opresji. Dobra zabawa, a w tle survival.

Pracownia Leonarda: 14-dniowa kolonia z fabułą humanistyczną
Aby odpowiedzieć wspólnie na wiele pytań związanych z otaczających nas światem otworzyliśmy Pracownię Leonarda, w której na wzór Wielkiego Mistrza badać będziemy intrygujące nas zjawiska.

Survival Camp: 14-dniowy obóz wędrowny
Turnus przygotowany z myślą o: miłośnikach gór, amatorach pieszych wędrówek i poszukiwaczach przygód.

Nasze propozycje dla dzieci:

Siedmiomilowe Buty - czternastodniowa kolonia z fabułą baśniowo-turystyczną.
Miłośników przygód zapraszamy w fantastyczną podróż do Zaczarowanej Krainy Baśni. Każdego dnia uczestnicy spotkają się z bohaterami, którzy próbują odnaleźć drogę do swoich bajek. Nieoczekiwane zrządzenie losu spowodowało ogromne zamieszanie. Wszystkie bajki niespodziewanie się wymieszały. Czy uda się nam wszystko na nowo przywrócić do porządku? To trudne zadanie wiązać się będzie z przeżyciem wielu perypetii pełnych przygód i atrakcji.

Break Dance Junior - czternastodniowa kolonia z nauką tańca Break Dance, bboying.
Miłośników tańca i gimnastyki oraz wszystkich tych, którzy chcieliby przeżyć przygodę z tańcem Break Dance zapraszamy wyjazd z warsztatami tanecznymi. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora nauczymy się podstawowych kroków, ruchów i gestów. Poznamy fundamenty i korzenie tańca Break Dance. Zajęcia dostosowane będą do indywidualnych możliwości uczestników.

Mały Wynalazca - czternastodniowa kolonia z fabułą humanistyczną.
Doskonała propozycja dla rodziców pragnących rozwijać pasję swoich pociech. Okres dzieciństwa i poznawania świata to czas kiedy z ogromną radością mały człowiek odkrywa otaczającą Go rzeczywistość. Ogrom zabawy, ruchu i radości połączony z rozwojem to główne założenia tego programu. Pod okiem doświadczonych wychowawców pomożemy rozwijać pasję poznawania. Pozwolimy urwisom wcielić się w rolę wynalazców, odkrywców czy konstruktorów.

ZAPEWNIAMY
Bogaty w atrakcje program przygotowany i przeprowadzony przez doświadczoną kadrę jest naszym najważniejszym atutem. Wyjeżdżając z nami masz gwarancję, że nie będziesz się nudzić, wrócisz zadowolony, bogaty w nowe doświadczenia i umiejętności.

DOKĄD JEDZIEMY
Pasterka - niewielka miejscowość, z trzech stron otoczona granicą z Czechami, położona w samym środku Parku Narodowego Gór Stołowych, na przecięciu szlaków turystycznych, u podnóża Szczelińca Wielkiego. Wszystko to nadaje Pasterce niepowtarzalnego uroku, buduje przyjazną atmosferę.

TERMINY WYJAZDÓW, warunki uczestnictwa oraz szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt:
tel. 0602 765 046
e-mail: biuro@stowarzyszenieurim.pl
www.stowarzyszenieurim.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl