Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

Sylwester w Paryżu

(Paryż, Warszawa, )
Sylwester w Paryżu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Paryż i tylko Paryż - 5 dni - 29.12.2010 - 2.01.2011 lub 28.12.2010 - 1.01.2011, zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym w Paryżu

Pierwszy dzień
Przylot do Paryża. W hali przylotów oczekiwać będzie przedstawiciel biura. W drodze z lotniska obejrzymy Panoramę Paryża z komentarzem miejscowego przewodnika. Podczas dwugodzinnej przejażdżki zobaczymy Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Plac Concorde, kościół św. Magdaleny, Wielkie Bulwary, Operę Garniera i Plac Vendôme. Udając się na lewy brzeg Sekwany, przejedziemy wyspę La Cité z katedrą Notre Dame. Zobaczymy najstarszy most Paryża, Pont Neuf, Luwr, Muzeum Orsay i Pałac Inwalidów. Mostem Aleksandra wrócimy na prawy brzeg Sekwany, by z Placu Trocadero podziwiać wieżę Eiffla. Przyjazd do hotelu w Paryżu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

Drugi dzień
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu z przewodnikiem o godz. 10:00. Zapraszamy na spacer po najbardziej eleganckiej dzielnicy Paryża. Wielkimi Bulwarami, dziełem barona Haussmana, dojdziemy do Opery Garniera. Ulicą de la Paix dojdziemy do Placu Vendôme ze słynnym hotelem Ritz i kolumną Napoleona. Najmodniejsze perfumy kupimy w muzeum Fragonard, a w muzeum Grevin zrobimy zdjęcia ze sławami świata kultury, sztuki, sportu i polityki. Na zakończenie dnia zapraszamy na spektakl w jednym z najbardziej znanych kabaretów paryskich, Lido. Do kabaretu, a potem z Pól Elizejskich do hotelu, wracamy sami. Nocleg. Praca przewodnika przewidziana jest na 4 godziny.

Trzeci dzień
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu z przewodnikiem o godzinie 10:00. Podczas wycieczki Śladami Wielkich Malarzy, poznamy najważniejsze dzieła twórców impresjonizmu, ekspresjonizmu, kubizmu i fowizmu. W Muzeum d&#8217;Orsay zobaczymy najbardziej znane prace: Moneta, Renoir&#8217;a, Rodin&#8217;a, Degas&#8217;a i Gauguin&#8217;a. A w znajdującym się w ogrodzie Tuileries Muzeum Oranżerii, obejrzymy kolekcję dzieł Cezann&#8217;a, Renoir&#8217;a, Matiss&#8217;a, Picassa, Modiglianiego. Nocleg. Praca przewodnika przewidziana jest na 4 godziny.

Czwarty dzień
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 10:00 przed wejściem do Luwru pod pomnikiem Ludwika XIV. Poranek spędzimy w Luwrze, jednym z najstarszych i największych muzeów na świecie. Podczas wycieczki zobaczymy tylko najważniejsze dzieła, bo żeby obejrzeć całe muzeum, trzeba przyjść 15 km i odwiedzić 255 sal. Po wyjściu z muzeum, udamy się na wzgórze Montmartre. Wejdziemy na wysokość 130 m.n.p.m., aby zobaczyć piękną białą bazylikę Sacre C&#339;ur. Następnie przejdziemy na Plac du Tertre, gdzie obserwować będziemy dziesiątki malarzy, portrecistów i karykaturzystów. Spacer zakończymy na Placu Blanche pod słynnym wiatrakiem kabaretu Moulin Rouge. Nocleg w hotelu w Paryżu. Praca przewodnika przewidziana jest na 6 godzin. Indywidualny dojazd do Luwru (bez przewodnika).

Piąty dzień
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Praca przewodnika nie jest przewidziana.

Informacje:
- realizacja programu nawet dla 1 osoby.
- propozycje dodatkowych pakietów zwiedzania, indywidualnej obsługi, transferów, wynajmu samochodu w Paryżu
- możliwość zakupu biletów lotniczych po atrakcyjnych cenach

Ceny dotyczą osób, które zamawiają pakiet razem:
Przy 7 podróżujących razem **** cena od 1 osoby: 2430 zł
Przy 6 podróżujących razem **** cena od 1 osoby: 2505 zł
Przy 5 podróżujących razem **** cena od 1 osoby: 2615 zł
Przy 4 podróżujących razem **** cena od 1 osoby: 2665 zł
Przy 3 podróżujących razem **** cena od 1 osoby: 2885 zł
Przy 2 podróżujących razem **** cena od 1 osoby: 3335 zł
Przy 1 podróżującym **** cena od osoby: 5905 zł

Zapraszamy na nasza stronę internetową: http://www.paryz-tanie-zwiedzanie.com » W ofercie sylwester w Paryżu w hotelu dwu, trzy lub czterogwiazdkowym, do wyboru ilość dni.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl