Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

Rosja: BiaŁe Noce I ZŁoty PierŚcieŃ 29.06-13.07.2013

(Wakacyjny Raj Nowy Sącz, Kielce, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
1 dzień: 29.06.13- wyjazd z Nowego Sącza ok. godz. 19.00, nocny przejazd przez Polskę.

2 dzień: 30.06.13 - w godzinach porannych przyjazd do Kowna, kilkugodzinne zwiedzanie miasta. W programie m.in.: Zamek, Plac Ratuszowy z Ratuszem z XVI w., Katedra Św. Piotra i Pawła, Kościół Jezuitów. Po zwiedzaniu przejazd do stolicy Rygi Łotwy na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: 01.07.13- śniadanie, zwiedzanie Rygi. W programie m.in.: Zamek z XIV w., Katedra Ryska, Starówka z przepięknymi kamieniczkami tzw. Trzej Bracia i Dom Bractwa Czarnogłowych, Pomnik Wolności, Kościół Św. Jana. Po zwiedzaniu przejazd do stolicy Estonii Tallina. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: 02.07.13- śniadanie, zwiedzanie Tallina w programie m.in.: Mury Miejskie otaczające Dolne Miasto, Sobór Aleksandra Newskiego, Kościół Św. Olafa, Rynek Starego Miasta z Placem Ratuszowym, Zamek Toompea, katedra na Kirku, Talińskie baszty Kiek In De Kok i Paks Margareeta, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: 03.07.13- śniadanie, przejazd do Petersburga, w drodze przystanek nad Wodospadem Jagla. W godzinach południowych przyjazd do Petersburga, zwiedzanie Cmentarza Zasłużonych, następnie spacer Newskim Prospektem do Ławry Aleksandra Newskiego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: 04.07.13- śniadanie , zwiedzanie Petersburga i okolicy. W programie m.in.: Zespół Pałacowo- Ogrodowy z pałacem wielkim w Peterhofie, Carskie Sioło, Ermitaż, planowany rejs kanałami Petersburga. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień: 05.07.13- śniadanie, c.d. zwiedzania Petersburga, m.in.: Twierdza Pietropawłowska, Sobór Kazeński, Cerkiew św. Mikołaja, Pole Marsowe, Metro. W godzinach popołudniowych wyjazd z Petersburga, nocny przejazd w kierunku Moskwy. W trakcie przejazdu możliwość zobaczenia nocą jednego z najstarszych rosyjskich miast Novogrodu.

8 dzień: 06.07.13- rano przyjazd do Siergijev Posad, miasta zaliczanego do Złotego Pierścienia Rosji. Największa atrakcją tego położonego 70 km od Moskwy miasta jest Ławra Troicko- Siergijevska z Soborem Trójcy Świętej oraz zabytkowymi cerkwiami św. Paraskieny, Wniebowstąpienia Pańskiego, Zaśnięcia Matki Boskiej. Następnie przejazd do Moskwy, spacer po mieście, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień: 07.07.13- śniadanie, zwiedzanie Moskwy. W programie m.in.: Kreml, Plac Czerwony z Soborem Wasyla Błogosławionego, mauzoleum Lenina, Arbat- najsłynniejsza ulica Mokwy z pomnikiem Puszkina i Okudżawy, Teatr Balszoj- największa scena baletowo-operowa w Moskwie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień: 08.07.13- śniadanie, c.d zwiedzania Moskwy, w programie m.in.: Kompleks Parkowo &#8211; Pałacowy Carycyno, kiedyś podmiejska rezydencja Carycy Katarzyny Wielkiej, Kuskovo- oaza przepychu z Pałacem Szeremietiewa, Izmaiłovo i Nowy Świat oraz Moskiewskie Metro działające od 1935 roku obecnie liczące 300 km linii. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień: 09.07.13- śniadanie, ostatni spacer po Moskwie, możliwość zrobienia ostatnich zakupów w stolicy Rosji. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Łotwy. Nocny przejazd przez Vielkie Łuki ma Łotwę do Daugavpils.

12 dzień: 10.07.13- przyjazd do Daugavpils, drugiego co do wielkości miast Łotwy, w którym żyje ok. 15 tyś ludności pochodzenie polskiego. W programie zwiedzania m.in.: Dzielnica Uniwersytecka, Stare Miasto, Sobór św. Borysa i Gleba. Po zwiedzaniu przejazd do stolicy Litwy Wilna. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

13 dzień: 11.07.13- śniadanie, zwiedzanie Wilna. W programie m.in.: Stare Miasto, Ostra Brama, Cmentarz na Rosie, Kościół św. Piotra i Pawła. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

14 dzień: 12.07.13- śniadanie, spacer po Wilnie, przejazd do Troków na zwiedzanie zamku, następnie przejazd do Świętej Lipki zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego. Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku Nowego Sącza- nocny przejazd.

15 dzień: 13.07.13- przyjazd do Nowego Sącza.


Termin: 29.06-13.07.2013

Cena: 830zł/os + 340 euro/os

Cena zawiera:
- przejazd komfortowym autokarem: barek., WC, klimatyzacja, DVD
- opiekę pilota/przewodnika na całej trasie
- zakwaterowanie: 10 noclegów w hotelach **/***
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje wg. programu
- ubezpieczenie: KL, NNW, BPCena nie zawiera:
- wizy do Rosji: koszt około 370 zł/os ( potrzebne dokumenty należy dostarczyć do biura Wakacyjny Raj na 21 dni przed wyjazdem)- koszt wizy może ulec zmianie
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: około 70 euro/os
- wydatków własnych

Uwagi:
- do przekroczenia granicy potrzebny jest paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl