Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pierwsza Kolonia Smyka &#8211; Łeba 6-10 lat

(Łeba, Warszawa, )
Pierwsza Kolonia Smyka &#8211; Łeba 6-10 lat Pierwsza Kolonia Smyka &#8211; Łeba 6-10 lat Pierwsza Kolonia Smyka &#8211; Łeba 6-10 lat


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kochane Smyki - zapraszamy Was do słonecznej Łeby na morskie wakacje pełne przygód i dobrej zabawy! Woda, piasek, wycieczki, smaczne jedzenie, fajni koledzy, sympatyczni wychowawcy - czy potrzeba czegoś więcej na pierwszej kolonii?

WIEK: 6-10 lat
Terminy:
30.06.2013 - 10.07.2013
11.07.2013 - 21.07.2013
22.07.2013 - 01.08.2013
02.08.2013 - 12.08.2013
13.08.2013 - 23.08.2013

PROGRAM:
Wycieczka do Parku Dinozaurów - największy w Polsce park jurajski, z mnóstwem atrakcji dla dzieci i możliwością rozmaitych zajęć edukacyjnych w formie zabawy. Groty jaskiniowców, mamuty i inne atrakcje!
Mini Zoo, poznanie zwyczajów zwierząt, pielęgnacji i hodowli. Zobaczymy m.in. antylopy, kangury, kozy, króliki, sarny, świnki wietnamskie, osiołki.
Wioska Indiańska. Wejdziemy też do ciekawej wioski indiańskiej i zobaczymy tam barwny świat Indian. Czółna, hamaki, namioty tipi, indiańskie tańce i poznanie strojów i zwyczajów Indian.
Grillowanie i ogniska. Spędzimy ciekawe wieczoru pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Wycieczka do Parku Ornitologicznego - zobaczymy różne gatunki egzotycznych ptaków, a także inne zwierzęta jak sowy, kangurki, lamy i nasze rodzime zwierzęta gospodarskie.
Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Spacery i konkursy na plaży.
Konkurs "Rzeźba z piasku". Budowanie pałaców, twierdz, labiryntów i innych budowli z piasku na plaży.
Wycieczka do stadniny koni, interaktywna lekcja o koniach, ciekawostki i spotkanie z opiekunami koni. Prelekcja o jeździectwie, zwyczajach koni, ich hodowli. Dowiemy się co jedzą konie, jak się je pielęgnuje, trenuje, czego można konia nauczyć.
Rajd terenowy z fabułą - jakie tajemnice czekają na rozwiązanie? Jakie wyzwania na nas czekają? Która grupa najsprytniej dotrze do celu?
Wieczór karaoke. Prawdziwy show - poczuj się jak gwiazda - na poważnie i na wesoło, solo i w zespole.
Dużo wspólnych gier i zabaw integrujących grupę i ośmielających dzieci - przeciąganie liny, gry w piłkę, zabawy grupowe, nauka żonglowania, gry planszowe, skakanki, piłki do skakania, badminton.
Wykonanie megapocztówki do rodziców - wspólnymi siłami, techniką kolażu przygotujemy wieeeeeeelką pocztówkę do rodziców i "wyślemy" ją za pomocą FB ;)
Czytanie książek i bajek wieczorem przez wychowawców.
Zajęcia plastyczne - malowanie kredą na dworze, rysowanie i inne.
Zwiedzanie Łeby, wizyta w porcie, możliwość zakupu pamiątek.
Dyskoteka.

Wszystkie obozy i kolonie dla młodszych dzieci (6-10 lat) objęte są naszym autorskim projektem &#8222;Smyk&#8221;, który polega na stosowaniu specjalnych procedur i zasad przy opiece nad młodszymi dziećmi.

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek kolonijny w Łebie, z ogromnym terenem rekreacyjnym, pięknym ogrodem, dużymi placami zabaw, wielofunkcyjnymi boiskami, chatą do grillowania. Teren ogrodzony, bezpieczny. Przytulne, ładne pokoje 2-6-osobowe z łazienkami, standard bardzo dobry. Pomieszczenia urządzone z myślą o dzieciach, kolorowo, czysto i przyjemnie. W obiekcie jest sklepik, internet bezprzewodowy, świetlica, gra w piłkarzyki, stół do ping ponga, sala dyskotekowa.
CENA: 1390 zł

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kogis.pl
KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej
kontakt@kogis.pl
Tel. 94 372 02 43
Tel. 501 612 823


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl