Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pielgrzymka do grobu Sługi Bożego Jana Pawła II i do Ojca Pio

(Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Program zwiedzania
1 dzień
Sobota 9.10.2010
wyjazd z miejsca zbiórki i przejazd całodniowy przez Czechy i Austrię w kierunku Włoch. Obiadokolacja i nocleg w Tarvisio &#8211; na terenie Włoch.

2 dzień
Niedziela 10.10.2010
śniadanie, Nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego w Padwie - jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc pielgrzymkowych w Europie, zwanego IL Santo. Modlitwa przy sarkofagu świętego, przejście do Sali relikwii, gdzie cudownie zachowany jest m.in. aparat głosowy wraz z językiem świętego. Spacer słynną Prato Della Valle - rynek padewski. Obiadokolacja i nocleg w płn. Włoszech.

dzień
Poniedziałek 11.10.2010
śniadanie, przejazd do Asyżu: Bazylika św. Franciszka - zwiedzanie górnego kościoła ze słynnymi freskami Giotta, przejście do dolnego kościoła oraz do krypty, gdzie pochowany jest św. Franciszek. Odwiedzenie domu rodzinnego św. Franciszka, oraz sklepu w którym pracował wraz z ojcem. Spacer średniowiecznymi, malowniczymi uliczkami do Bazyliki św. Klary - miejsca pochówku założycielki żeńskiego zakonu Klarysek oraz patronki niewidomych. Przejazd do dolnego Asyżu, do Bazyliki Matki Bożej Anielskiej - w jej wnętrzu znajduje się Porcjunkula, pierwsza kaplica, w której odprawiano msze dla św. Franciszka i jego współbraci, zwiedzenie ogrodu różanego oraz podejście do celi i miejsca śmierci św. Franciszka. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu.

4 dzień
Wtorek 12.10.2010
śniadanie, <B>Rzym: Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Bazyliki Św. Piotra - największego kościoła Katolickiego, podziwianie m.in. Piety, dłuta Michała Anioła, zejście do grot watykańskich, gdzie pochowany jest m.in. św. Piotr oraz krótka modlitwa przy grobie Jana Pawła II. Spacer po Rzymie - Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, plac Hiszpański &#8211; zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu.

5 dzień
Środa 13.10.2010
śniadanie, Rzym: spotkanie z przewodnikiem przy Bazylice Św. Jana na Lateranie - pierwszej siedzibie papieży, gdzie znajdują się m.in. relikwie głów św. Piotra i Pawła. Podejście do Baptysterium, zawierające schody święte po których wchodził Jezus do Piłata. Bazylika Santa Maria Maggiore z fragmentem żłóbka Jezusowego. Colosseum - amfiteatr Flawiuszów, w którym poniosło śmierć wielu chrześcijan. Bazylika św. Pawła za Murami &#8211; miejsce, gdzie pochowany jest św. Paweł oraz miejsce, gdzie znajdują się wizerunki wszystkich papieży - poczynając od św. Piotra, aż do Benedykta XVI. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu.

6 dzień
Czwartek 14.10.2010
śniadanie, Monte Cassino: nawiedzenie opactwa św. Benedykta, zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym celi św. Benedykta, założyciela prężnego zakonu benedyktynów. Modlitwa przy grobie św. Benedykta oraz św. Scholastyki. Przejazd na Cmentarz Polskich Żołnierzy, walczących na Monte Cassino w czasie II wojny światowej. Obiadokolacja i nocleg w okolicach San Giovanni Rotondo.

7 dzień
Piątek 15.10.2010
śniadanie, San Giovanni Rotondo: Kościół Matki Bożej Łaskawej, w której ojciec Pio odprawiał Msze święte i spowiadał, muzeum - poświęcone świętemu wraz z celą oraz krzyżem, pod którym dostał stygmaty. Przejście do krypty, w której pochowany jest święty - modlitwa indywidualna. Po południu przejazd do Monte S. Angelo: Sanktuarium, w którym miało miejsce czterokrotne objawienie się Michała Archanioła. Obiadokolacja i nocleg w okolicach San Giovanni Rotundo.

8 dzień
Sobota 16.10.2010
śniadanie, Lanciano: Sanktuarium Cudu Eucharystycznego &#8211; miejsce, w którym przechowywane jest przeistoczone Ciało i krew Chrystusa, najstarszy Cud Eucharystyczny Kościoła Katolickiego (VIII w.). Manopello: nawiedzenie Sanktuarium św. Oblicza &#8211; miejsca, gdzie przechowywana jest chusta z bisioru, na której odbiło się oblicze Jezusa w trakcie zmartwychwstania. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Loreto.

9 dzień
Niedziela 17.10.2010
śniadanie, Loreto: nawiedzenie jednego z najważniejszych na świecie Sanktuariów Maryjnych &#8211; miejsce, gdzie przechowywany jest dom Maryi przywieziony z Ziemi świętej. Po Mszy świętej przejazd nocny w kierunku Polski.


10 dzień
Poniedziałek 18.10.2010
przyjazd na miejsce zbiórki w godz. rannych.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.

Cena:
Uwarunkowana ilością osób:
40 &#8211; 45 osób 800 zł + 220 EUR

Cena zawiera:
przejazd autokarem LUX; noclegi w hotelach ** i ***; 8 śniadań i 8 obiadokolacji; ubezpieczenie NNW i KL; codzienną Mszę świętą, opiekę księdza; opiekę pilota.

Cena nie zawiera:
wstępów i przewodników lokalnych - 60 EUR

Santiago Tours
ul. Jankego 249
40-684 Katowice - Piotrowice
032 204-27-77


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl