Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

ObÓz Taneczny Winter Dance 7-11 Lat

(WisŁa, Kraków, )
ObÓz Taneczny Winter Dance 7-11 Lat ObÓz Taneczny Winter Dance 7-11 Lat ObÓz Taneczny Winter Dance 7-11 Lat


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Obóz dla wszystkich dzieciaków, które kochają taniec i aktywny wypoczynek. Nie tylko zajęcia z profesjonalnymi instruktorami, ale także szaleństwo na śniegu, zawody, wycieczki i mnóstwo doskonałej zabawy!

MIEJSCE: Wisła (Beskidy)

WIEK: 7 - 11 lat

CENA: last minut: 1190 zł

DOKĄD JEDZIEMY?
Wisła to miasteczko leżące u źródeł największej polskiej rzeki. Ze źródeł na Baraniej Górze wypływają potoki Czarna i Biała Wisełka, które po połączeniu się i przyjęciu wód potoku Malinka tworzą rzekę Wisłę. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Wisła nazywana jest perłą Beskidów, jest przepięknie położona w kilku dolinach Beskidu Śląskiego. Można tu zobaczyć Skocznię im. Adama Małysza oraz muzeum jego imienia.

PROGRAM TANECZNY:
Przekrój tańców. Codziennie 3-4 godziny zajęć ruchowo-tanecznych w dwóch blokach, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Program przewiduje zajęcia z dziećmi w zakresie tańca nowoczesnego i elementów tradycyjnego.
Rytmika i rozciąganie. Trochę rytmiki i gimnastyki korekcyjnej pomoże nam osiągać lepsze efekty w tańcu.
Najnowsze style. Nasze zajęcia pozwolą Wam doskonalić własne umiejętności w zakresie najmodniejszych i najnowszych stylów tańca, tj. Hip Hop, New Style Hip Hop, New Age, Videoclip Dance, Breakdance, Popping, Locking, Dancehall, House, Street Jazz.
Treningi mięśni. Będą też ćwiczenia wyrabiające elastyczność i gibkość przez rozciąganie poszczególnych grup mięśni oraz ćwiczenia rozwijające orientację przestrzenną. Będziemy uczyć się prawidłowego dbania o stawy i ścięgna, aby zmniejszyć ryzyko urazów i kontuzji.
Choreografia. Nauczymy się, jak unikać podstawowych błędów choreograficznych. Dowiecie się jak przygotować interesującą kompozycję taneczną.
Solo i w grupie. Codzienne treningi obejmować będą zarówno proste elementy tańców solowych, jak i złożone układy grupowe, a na zakończenie turnusu odbędzie się pokaz finałowy!
Show finałowy. Na zakończenie obozu przygotujemy pokaz taneczny &#8211; będzie na co popatrzeć! Zaprezentujemy wszystko, czego się nauczyliśmy. Dyskoteka na zakończenie turnusu będzie świetną okazją do prezentacji zdobytych umiejętności!

PROGRAM AKTYWNY UZUPEŁNIAJĄCY
Porwanie zbójeckie - zdarzy się naprawdę! Grupa będzie musiała odbić porwanych dzięki sprytowi i wspólnemu działaniu - oby się udało! Beskidzcy zbójcy są bardzo pomysłowi!
Kręgle &#8211; zajęcia w profesjonalnej kręgielni, nauka gry w kręgle.
Kulig z biesiadą góralską - wielki kulig saniami z góralami i góralską muzyką na żywo, a potem wieczór regionalny, z pieczeniem kiełbasek i innych przysmaków!
Wycieczka autokarowa do aquaparku "Delfin" w Skoczowie, zajęcia na basenie. Pływalnia dysponuje 93 - metrową zamkniętą zjeżdżalnią rurową stanowiącą dużą atrakcję. Oprócz tego jest mniejsza zjeżdżalnia, jacuzzi, gejzery, dwa duże baseny z wodą o różnej głebokości.
Turniej Oscypka - weźmiemy udział w zawodach i grach, a celem będzie zdobycie pysznych oscypków!
Beskidzkie anioły - kreatywne zajęcia z ciastem solnym - wykonamy własnoręcznie ozdoby, anioły i co tylko dusza zapragnie. Uwolnimy nasze artystyczne dusze.
Wycieczka "Odkrywamy Wisłę" &#8211; w trakcie wycieczki poznamy i zwiedzimy wszystkie najciekawsze miejsca tego uroczego miasteczka: Muzeum Beskidzkie, Muzeum Narciarstwa, Galerię trofeów Adama Małysza. Zobaczymy pomnik Adama z czekolady. Będzie możliwość zakupu pamiątek.
Rajd terenowy na orientację.
Gra nocna "Świetlik" - zabawa w terenie z latarkami.
Wielkie zawody zjazdowe - czyli konkurs z bezpiecznym zjeżdżaniem na czym się da (sanki, jabłuszka, oponki, i inne).
Karaoke - wieczór niezapomnianych emocji i prawdziwy show - każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda.
Gry zespołowe i integracyjne &#8211; dla wszystkich niestrudzonych i spragnionych dodatkowych wrażeń.
Biała integracja &#8211; czyli gry i zabawy integracyjne na śniegu, wspólnie lepienie igloo i śniegowych labiryntów.
Rzeźba w śniegu &#8211; konkurs na najładniejszą i najciekawszą śnieżną budowlę.
Sportowe co nieco - gra w ping-pong, gry planszowe, bieg z przeszkodami, piłka na kiju, nauka żonglowania i inne.
Dyskoteka.

DLA RODZICÓW:
Dopilnujemy Waszych Smyków, by zawsze miały czapki, rękawiczki, szaliki, a nie miały przemoczonych nóg :). Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Celem obozu jest nauka tańca nowoczesnego, bardzo aktywny wypoczynek i zapoznanie dzieci z kulturą regionu.
Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach uczestnicy nie mają czasu na tęsknotę i nudę!

ZAKWATEROWANIE
Obiekt o bardzo dobrym standardzie, z dużym terenem rekreacyjnym i zadaszonym grillowiskiem. W obiekcie jadalnia w wystroju regionalnym, bilard, stół do ping-ponga, kominek, kawiarenka, sale do zajęć, sala telewizyjna i bilardowa. Przytulne, ładne pokoje 2-4 osobowe z łazienkami. Ośrodek znajduje się w spokojnej, zacisznej okolicy, z pięknymi widokami, tuż obok są wyciągi narciarskie.

WYŻYWIENIE
Wyżywienie 3 razy dziennie plus podwieczorek, możliwość diety wegetariańskiej (proszę zaznaczyć w karcie dziecka). Śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, napoje do każdego posiłku, prowiant i picie na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim posiłkiem jest śniadanie w dniu wyjazdu.

CENA ZAWIERA
Realizację programu tanecznego i dodatkowego, opiekę kadry i instruktorów, wstępy do zwiedzanych obiektów, wyżywienie 3 razy dziennie plus podwieczorki, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł oraz całodobową opiekę lekarską.

CENA NIE ZAWIERA
dojazdu (możliwość dojazdu kolonijnego za dopłatą z wybranych miast w Polsce).

RABATY
Rabat dla rodzeństwa: minus 50 zł za każde dziecko.
Rabat Stałego Klienta: minus 50 zł przy drugim wyjeździe z KOGIS, minus 100 zł przy trzecim wyjeździe i kolejnych.
Rabaty i promocje nie sumują się.

DOJAZD
Dojazd własny lub kolonijny.
Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym - w dwie strony).
Dojazdy kolonijne proponujemy z tych miast, które w danym terminie mają ferie zimowe: Warszawa 170 zł, Radom 150 zł, Wrocław 170 zł, Poznań 170 zł, Kraków 140 zł, Katowice 130 zł, Łódź 170 zł, Szczecin 190 zł, Bydgoszcz 170 zł, Toruń 170 zł, Gdańsk 190 zł, Białystok 190 zł, Rzeszów 150 zł, Kielce 160 zł, Olsztyn 190 zł.

TERMINY
* 12.02.2012 - 18.02.2012
* 19.02.2012 - 25.02.2012

ORGANIZATOR
KOGIS - Portal Turystyki Dziecięcej
www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl
tel: 94 372 02 43


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl