Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

ObÓz Sportowo - Rekreacyjny

(Jezioro Żywieckie, Wroclaw, )
ObÓz Sportowo - Rekreacyjny


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
&#8222;AKADEMIA MULTISPORT&#8221;

ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA
OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY
O FORMULE MULTISPORT
WIEK UCZESTNIKÓW:

Dzieci młodsze 7 &#8211; 9 lat

Dzieci starsze 10 &#8211; 13 lat

Młodzież 13 &#8211; 17 lat


Obóz odbędzie się w Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji &#8222;Neptun&#8221;. Jest on położony nad Jeziorem Żywieckim(objęte strefą ciszy) ,pomiędzy miejscowościami Tresna-Zarzecze (Beskid Żywiecki). Obszar ośrodka zajmuje ogrodzoną i strzeżoną powierzchnię ponad 5 ha. Otoczony jest lasem. Jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych nad Jeziorem Żywieckim. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi : 2 korty tenisowe ,boisko do piłki nożnej ,boisko do siatkówki plażowej ,basen kąpielowy, przystań żeglarska i kajakowa, stół bilardowy, stół do ping ponga, sala multimedialna, sala konferencyjna, stołówka.
PROGRAM OBOZU:

Obóz prowadzony jest w formule MULTISPORT . Ma on charakter sportowo-rekreacyjny , z elementami turystyki aktywnej i zajęć integracyjnych. W ramach programu uczestnicy wezmą udział w następujących zajęciach sportowo-rekreacyjnych i wielu ciekawych i aktywizujących aktywnościach obozowych, które podzieliliśmy na bloki tematyczne:

- TENIS (NAUKA I DOSKONALENIE GRY)

- PŁYWANIE (NAUKA I DOSKONALENIE)

- TURYSTYKA WODNA (KAJAKI, ROWERY WODNE, ŻEGLARSTWO)
(Udział w zajęciach z turystyki wodnej zależny jest od umiejętności pływackich i wieku uczestnika, o możliwości uczestniczenia w tych zajęciach zadecydują testy z pływania przeprowadzone w pierwszym dniu obozu. Jeżeli uczestnik obozu nie zaliczy testu z pływania, w zamian za to będzie dodatkowo uczestniczył w zajęciach z nauki i doskonalenia pływania. W każdej chwili uczestnik może ponownie podejść do testu z pływania i jeżeli go zaliczy to może zacząć uczestniczyć w zajęciach.)

- GRY ZESPOŁOWE (PIŁKA NOŻNA , SIATKÓWKA PLAŻOWA ,UNIHOKEJ ,KWADRANT ,PIŁKA WODNA ,I WIELE INNYCH)

- GRY I ZABAWY RUCHOWE (PETANKA, BADMINTON, FRISBEE, WYŚCIGI RZĘDÓW, DART, I WIELE INNYCH)

- TURYSTYKA ROWEROWA (Zajęcia przewidziane tylko dla starszych grup wiekowych)

- WYCIECZKA PLENEROWA (Wycieczka autokarowa na górę Żar, wjazd kolejką linową, pokazy paralotniarstwa. Zwiedzanie elektrowni szczytowo - pompowej dla młodzieży powyżej 13 lat i w zależności od panujących warunków atmosferycznych )

- ZAJĘCIA TANECZNE

- GRY I ZABAWY TERENOWE (PODCHODY, BIEG ORIENTACYJNY)

- NOC SURVIVALOWA (Nocna wyprawa połączona z nauką podstawowych umiejętności związanych z biwakowaniem i survivalem, zakończona biwakiem w namiotach na leśnej polanie. Dla młodszych dzieci biwak odbywa się na terenie ośrodka)

- OGNISKA

- DYSKOTEKI


Zajęcia odbywają się w grupach max. 10 osobowych. Podział grup odbywa się ze względu na wiek. W ciągu dnia każda grupa uczestniczy w 3 różnych blokach zajęć tematycznych trwających po 1,5 h każdy + dodatkowy stały blok jakim są imprezy wieczorne . Zmiany zajęć w blokach tematycznych następują w systemie rotacyjnym. Przykładowo . Gdy jedna grupa kończy zajęcia na kajakach to przemieszcza się na korty tenisowe . Grupa z kortów przemieszcza się na miejsce odbywania się zajęć z gier zespołowych. I w tak w systemie rotacyjnym każda grupa jest w stanie uczestniczyć w różnych zajęciach. Tak prowadzony program zajęć pozwala nam na uniknięcie monotonii i znudzenia wśród uczestników obozu, pozwalając jednocześnie uczestnikowi na poznanie różnych możliwości i sposobów spędzania wolnego czasu oraz rozwoju swoich zainteresowań i kształtowania charakteru.

PRZYKŁADOWY PROGRAM DNIA GRUPY MŁODZIEŻOWEJ:

8.00 &#8211; POBUDKA

8.15 &#8211; PORANNY ROZRUCH

8.30 &#8211; APEL

9.00 &#8211; ŚNIADANIE

10.00 &#8211; 11.30 1 BLOK ZAJĘĆ TEMATYCZNYCH (TENIS)

12.00 &#8211; 13.30 2 BLOK ZAJĘĆ TEMATYCZNTCH (TURYSTYKA WODNA)

14.00 &#8211; OBIAD

15.00 &#8211; 16.00 CISZA POOBIEDNIA

16.30 &#8211; 18.00 3 BLOK ZAJĘĆ TEMATYCZNYCH (GRY ZESPOŁOWE)

18.15 &#8211; 18.45 ZAJĘCIA W GRUPACH

19.00 &#8211; KOLACJA

20.00 &#8211; 21.15 IMPREZY WIECZORNE

21.30 &#8211; 22.00 CISZA NOCNA

Zajęcia objęte programem są odpowiednio dostosowywane do wieku, płci i umiejętności uczestników. W razie panujących niekorzystnych warunków atmosferycznych, które uniemożliwiałyby przeprowadzenie zajęć objętych programem ,zostanie wprowadzony program zajęć alternatywnych.

DODATKOWO, POZA PROGRAMOWO I NIEODPŁATNIE (jedynie dla starszych grup wiekowych)

- DLA ODWAŻNYCH ( i za pisemną zgodą prawnych opiekunów) &#8211; TYROLKA (1 zjazd na linie, nad zatoką jeziora w uprzęży alpinistycznej z pełnym zabezpieczeniem).

Zjazd przewidziany jest tylko i wyłącznie dla ochotników i za zgodą prawnych opiekunów. Jest to element poza programowy obozu i ten produkt turystyczny nie jest obsługiwany przez naszą firmę.
ZAKWATEROWANIE:

W zależności od wieku uczestnicy zakwaterowani są w następujący sposób:

- Dzieci młodsze w pawilonie mieszkalnym w pokojach 2-3 osobowych z własnym węzłem sanitarnym

( liczba miejsc w pawilonie mieszkalnym jest ograniczona , decyduje kolejność rezerwacji )

- Dzieci starsze i młodzież w komfortowych 6-7 osobowych domkach typu Brda wyposażonych we własny węzeł sanitarny
WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie + podwieczorek .Śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego. W ramach wyżywienia wliczony jest także prowiant na drogę powrotną.

(Jeżeli dziecko ma alergię pokarmową to nieodpłatnie menu zostanie w miarę możliwości dostosowane do jego potrzeb żywieniowych, jedynym warunkiem jest zaznaczenie i opisanie tego faktu w karcie kwalifikacyjnej uczestnika obozu .)

DOJAZD:


Wyjazd autokarem z Wrocławia. Istnieje możliwość odebrania dziecka w umówionym miejscu na trasie autobusu ,lub dojazd we własnym zakresie.
TERMINY I CENA:

1 TURNUS 27.06.2011 &#8211; 08.07.2011

(11 NOCLEGÓW) CENA - 1490 ZŁ brutto2 TURNUS 17.07.2011 &#8211; 30.07.2011

(13 NOCLEGÓW) CENA - 1790 ZŁ brutto
(wszystkie miejsca na turnus 2 są już zarezerwowane - zostały tylko miejsca na liście rezerwowej)


3 TURNUS 07.08.2011 &#8211; 20.08.2011

(13 NOCLEGÓW) CENA &#8211; 1790 ZŁ brutto


CENA OBEJMUJE:

W cenę wliczony jest transport autokarem , wyżywienie, noclegi, opieka kadry pedagogicznej i instruktorów w czasie zajęć sportowych, opieka lekarza i pielęgniarki, opieka ratowników w czasie zajęć w wodzie. Cena obejmuje także realizację całego programu obozu wraz ze sprzętem sportowym potrzebnym do przeprowadzenia zajęć (rakiety tenisowe ,kajaki ,rowery wodne, żaglówki , namioty, piłki ,rowery ,itd.) ,wycieczkę autokarową na górę Żar ,UBEZPIECZENIE NNW


ZAPRASZAMY

NA NASZĄ STRONĘ

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Kwiecien, 2011  03:12


Podobne ogłoszenia
  1. Sportowo-Turystyczna-Firma

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl