Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

Drogowiec Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

(Gdańsk - Sobieszewo Turystyczna 1, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sobieszewo to dzielnica Gdańska, oddalona od centrum miasta o ~13 km. Jest jedną z wysp polskiego wybrzeża Bałtyku i jedyną polską wyspą, która powstała w wyniku działalności człowieka. Nasz ośrodek położony jest w centrum dzielnicy, w odległości ~800 m od pięknej plaży, ulica do niej prowadzi przez las i wydmy, posiada utwardzoną nawierzchnię. "Drogowiec" jest obiektem o skromnym standardzie, domki i pawilony posiadają umywalki z ciepłą i zimną wodą, pokoje wyposażone są w węzły sanitarne. Nasza bardzo ładna i przestronna stołówka poleca smaczne domowe posiłki.


Wyspa Sobieszewska to także raj dla piechurów, cyklistów, wodniaków. Fantastyczne plenery znaj- dą tu fotograficy, a zainte- resowani historią odkryją wiele ciekawych miejsc. Sobieszewo jest wyspą ekologiczną, która zape- wnia otoczenie przychylne ludzkim potrzebom. Walory przyrodnicze i mikroklimat Wyspy sprawiają, że jest to idealne miejsce do spędzenia urlopu, bazy noclegowej dla wycieczek. Warto więc być nie tam, gdzie wypada być, ale tam gdzie naprawdę szumi morze, gdzie urokliwy Gdańsk kusi swoimi zabytkami.

Zapraszamy

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Luty, 2012  18:20Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl