Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Wycieczki i wczasy
<< Poprzednie ogłoszenie

CST Travel - REVOLUTION !

(Kraków, Kraków, )
CST Travel - REVOLUTION !


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Naszym miejscem są poszukiwania, rewolucja która w nas żyje i nie pozwala zapomnieć kim jesteśmy.
Konstruujemy bomby z materiałów wrażeń, święcimy wydarzenia i nie uznajemy autorytetu zgoła utartych stereotypów.
Możesz zapomnieć lub odszukać w sobie.

To jest Twój świat. Nasz nowy salon sprzedaży jest stworzony z myślą o Tobie. Łączy w sobie nasze wieloletnie doświadczenie i nowoczesność.
Dbamy przede wszystkim o to, żeby podróże spełniały Twoje marzenia, aby były czymś więcej niż tylko przemierzaniem przestrzeni. Specjalnie dobrany zespół pracowników, z wieloletnim doświadczeniem w turystyce pomoże Ci we właściwym wyborze oferty, ale też zadba o to, żeby Twój pobyt i powrót do domu przebiegał pomyślnie.
Od momentu, gdy zadasz sobie pytanie &#8222;jak chcę spędzić wolny czas&#8221; aż po wywołanie zdjęć i myśli o kolejnych podróżach &#8211; towarzyszymy Ci i wspomagamy fachową poradą. Każda podróż jest inna &#8211; dla nas jest możliwością spełnienia Twoich marzeń. A to zobowiązuje.
CST Travel wywodzi się z rynku obsługi klientów korporacyjnych, a co za tym idzie precyzja i dokładność działania jest naszą wielką chlubą. Przekładamy to na zupełnie nowe spojrzenie dotyczące sprzedaży oferty turystycznej oraz profesjonalną obsługę naszych specjalistów dla których najważniejszy jest klient.

Serdecznie zapraszamy
Salon sprzedaży CST Travel Sp. z o.o.
Ul. Bobrzyńskiego 37 (Ruczaj &#8211; Budynek Carrefour Express)
Tel. 12 263 62 60, 12 263 62 66, 12 426 81 00
Mail : turystyka@cstravel.pl, biuro@cstravel.pl, lot@cstrawel.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl