Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Usługi turystyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Szykują się pełne wrażeń wakacje na warsztatach RoboCAMP!

(Warszawa, Warszawa, )
Szykują się pełne wrażeń wakacje na warsztatach RoboCAMP! Szykują się pełne wrażeń wakacje na warsztatach RoboCAMP!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zajęcia w ramach kursów RoboCAMP wykorzystują zestawy klocków LEGO WeDo oraz LEGO Mindstorms NXT, łączące prostotę użycia z wielkimi możliwościami programistycznymi i mechanicznymi. Podczas zajęć dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również uczą się pracy w grupie, pokonują techniczne problemy oraz poszerzają swoją wiedzę na temat nauk przyrodniczych, matematyki i historii techniki.

Kursy RoboCAMP organizowane są w formie półkolonii oraz zajęć pozalekcyjnych. Prowadzone są przez doświadczoną, sympatyczną kadrę instruktorów, którzy pokazują jak poznane na lekcjach matematyki i fizyki pojęcia mogą się przydać w prawdziwym świecie. Nasze autorskie projekty robotów, wykonywane podczas ćwiczeń, pozwalają wizualnie przedstawić nawet najbardziej złożone zjawiska i umożliwiają lepsze zrozumienie otaczającego nas świata.

RoboCAMP oferuje zajęcia oparte na tematach przewodnich, w których robotyka staje się narzędziem służącym do poszerzenia wiedzy z wybranej dziedziny. Dla najmłodszych uczniów przygotowaliśmy kursy poruszające temat przyrody i ekologii, geografii oraz wielkich odkryć technologicznych. Starsi kursanci poznają praktyczne zastosowanie fizyki i matematyki oraz przy dużej swobodzie konstruują maszyny z myślą o rozwiązaniu konkretnych zadań. Dzieci uczą się myśleć nieszablonowo, pokonywać napotkane problemy i zachęcane są do rozwijania swoich zainteresowań.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dokładnie zapoznać się z naszą ofertą. Obejrzyj też animacje i reportaże na naszym kanale YouTube i zapoznaj się z konkursem na Facebooku, w którym wygrać można zaproszenie na oferowane przez nas kursy.

Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs lub poznać opinie rodziców uczestników, wejdź na www.robocamp.pl

RoboCAMP
infolinia : 587 396 161
email: bok@robocamp.pl
http://http://www.robocamp.pl/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl