Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Usługi turystyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Czas pomyśleć o zimowych szaleństwach ! Zapraszamy na Słowację!

(Ul. Kwiatowa 5 97-400 Bełchatów tel 44 633 44 44, Bełchatów, )
Czas pomyśleć o zimowych szaleństwach ! Zapraszamy na Słowację! Czas pomyśleć o zimowych szaleństwach ! Zapraszamy na Słowację! Czas pomyśleć o zimowych szaleństwach ! Zapraszamy na Słowację! Czas pomyśleć o zimowych szaleństwach ! Zapraszamy na Słowację!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Otwarcie sezonu narciarskiego na Chopoku na Słowacji!

Rewelacyjna cena: 469 zł/os

29 listopada &#8211; 2 grudnia 2012r.

Wyjazd: Piotrków Trybunalski!
Wyżywienie : śniadania /we własnym zakresie

Opis oferty :

TATRY NISKIE to łańcuch górski o długości 82 kilometrów biegnący przez środkową Słowację w kierunku wschód-zachód. Drugim pod względem wysokości szczytem Tatr Niskich jest Chopok liczący 2 024 m n.p.m.

JASNÁ TATRY NISKIE to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Oferuje ponad 45 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 26 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Na dwóch trasach zjazdowych istnieje możliwość wieczornego szusowania. Na szczycie Chopok działają 29 wyciągi i kolejki linowe, które są w stanie przetransportować 30 744 osób na godzinę.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 3 noclegi w pensjonacie lub apartamentach, 2 x całodzienny karnet
narciarski w dniu 30.11 oraz 01.12.2012, ubezpieczenie KL NNW, opiekę pilota. Cena nie obejmuje: biletów wstępu do Tatralandii.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl