Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Przewozy osobowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Bus do Niemiec, Belgii i Holandii

(Łomża, Łomża, )
Bus do Niemiec, Belgii i Holandii


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Linia BUS - Polska &#8211; Niemcy - Holandia &#8211; Belgia - Niemcy &#8211; Polska
Firma KRIX-BUS Krzysztof Wyszyński z Augustowa ( woj. Podlaskie ) świadczy usługi przewozu osób i rzeczy z Polski do środkowych i północnych Niemiec, północnej Belgii i całej Holandii Zabieramy z pod domu i zawozimy pod dom - &#8222;door-to-door&#8221;. Nasze nowe auta wyposażone są dodatkowo w DVD do projekcji filmów, a w standardzie znajduje się klimatyzacja strefowa nad pasażerem do samodzielnej regulacji.
Kierowcy (zawsze w obsadzie 2-osobowej) posiadają doświadczenie w jeździe busami i autobusami na terenie całej Europy. Każdy pasażer podróżujący z Nami podlega ubezpieczeniu NNW w czasie podróży. Trasa każdego przejazdu jest ustalona indywidualnie ponieważ odbieramy klienta z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres.
Obsługujemy w kraju województwa: podlaskie z Łomżą i Suwałkami, warmińsko-mazurskie z Olsztynem, część mazowieckiego z Warszawą i Ostrołęką, część kujawsko-pomorskiego z Toruniem i Bydgoszczą, wielkopolskie z Poznaniem, lubuskie.

Wyjeżdżamy z POLSKI z Augustowa o godz.12.00:
- w środę;
- w czwartek
- w sobotę ;

Wyjeżdżamy z Holandii, Belgii i Niemiec:
- w czwartek popołudniu;
- w piątek popołudniu
- w niedzielę w południe;

Rezerwacja telefonicznie lub smsem - 517 813 846

Więcej informacji na stronie: www.krixbus.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl