Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Pozostałe Turystyka
<< Poprzednie ogłoszenie

Obóz Językowy

(Przysłup, Krosno, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Szanowni Państwo,
Jesteśmy Wami już od ponad 20 lat. Kształcimy i rozwijamy talenty dzieci podczas zajęć przedszkolnych, szkolnych oraz zajęć indywidualnych. Podczas całego tego okresu zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie edukacji, wychowania dzieci i młodzieży. Wykształciliśmy ogromną grupę zadowolonych kursantów. Realizujemy zajęcia edukacyjno-wychowawcze w wielu grupach niezależnie od wieku.
Nasze zajęcia to również przyjemna i przyjazna nauka podczas wakacji. Nie musisz kończyć nauki wraz z ostatnim dzwonkiem w szkole, czy przedszkolu. Zapraszamy do miłego i pożytecznego spędzania wakacji połączonego z nauką.
Specjalnie przygotowane obozy językowe dają taką możliwość!
Obozy językowe z ATUTEM to czas, w którym dzieci na pewno nie będą się nudzić. Nasze, wakacyjne obozy, to dla dzieci szczególny czas, podczas którego zawierają nowe znajomości i przyjaźnie. Dzieci uczą się samodyscypliny i odpowiedzialności, a dodatkowo sprawdzają i doskonalą swoją znajomość języka angielskiego w praktyce.
Ciekawe zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w grupach według stopnia zaawansowania. Zapewniamy całodobową opiekę anglojęzycznego wychowawcy oraz konwersacje w języku angielskim podczas wszelkiego rodzaju aktywności. Kontakt z językiem w czasie wycieczek, posiłków, sportu, programów wieczornych. Zgłębianie wiedzy dotyczącej kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych.
Dodatkową atrakcję będą lekcje z gościem specjalnym, Kevinem Aistonem. Kevin to rodowity Anglik, mieszkający w Polsce, występujący w telewizji, w wielu programach edukacyjno-rozrywkowych, kierowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Nauka języka angielskiego to nie jedyna atrakcja na naszych obozach. Przygotowaliśmy również atrakcje dla miłośników tańca. Specjalnie na tę okazję został zaproszony profesjonalny tancerz, choreograf, który poprowadzi dla wszystkich lekcje tańca. Uczestnicy obozu będą mieli niepowtarzalną okazję zmierzyć swoje umiejętności w towarzyskich rozgrywkach.
TYGODNIOWE TURNUSY

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja
2-6 dzień wypoczynek wg programu
7 dzień śniadanie, wyjazd z ośrodka, powrót wg rozkładu jazdy

Organizator informuje, iż obóz został zgłoszony i zarejestrowany przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty i Wychowania

DODATKOWE ZALETY:
&#8226; obóz przygotowany specjalnie dla dzieci ze szkół podstawowych oraz &#8222;absolwentów&#8221; przedszkoli, małe grupy,
&#8226; kameralny, rodzinny ośrodek, ciepła, rodzinna atmosfera,
&#8226; pokoje 2-3 osobowe z łazienkami,
&#8226; wypoczynek w pięknej, zielonej scenerii,
&#8226; smaczne, domowe i zdrowe posiłki,
&#8226; bezpieczeństwo, bardzo dobra opieka i organizacja zajęć,
&#8226; entuzjastyczna, kompetentna i doświadczona kadra pedagogiczna,
&#8226; dużo śmiechu, frajdy i dobrej zabawy.

Miejscem aktywnej nauki języka angielskiego oraz tańca będzie Gospodarstwo Agroturystyczne &#8222;Widok" Bieszczady &#8211; Przysłup położne na wysokości 650 m. z widokami na Połoniny Bieszczadzkie. Okolica to naturalne lasy oraz zapierające dech w piersiach widoki na najwyższe partie Bieszczadów.
Strona internetowa ośrodka http://www.bieszczady.net.pl/przyslup/

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.ceatut.pl


DANE ADRESOWE I NUMER KONTA ORGANIZATORA
Centrum Edukacji ATUT Wschód s. c., ul. 3 Maja 43D, 36-200 Brzozów
NR KONTA 64 1090 2428 0000 0001 1824 3935
W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka

W razie pytań prosimy o kontakt:
Klaudia Najdecka, e-mail: klaudia.najdecka@ceatut.pl, tel. 661 933 877
Grażyna Wolanin, e-mail: grazyna.wolanin@ceatut.pl, tel. 661 933 879

Z nami Twoje dziecko nie będzie się nudzić !
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Kwiecien, 2012  13:34Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl