Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Kursy i szkolenia

Bezpłatne szkolenie z UE

(Lublin, Zamość, Puławy, Biała Podlaska, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych szkoleń realizowanych przez firmę O.K Centrum Języków Obcych Sp. z o.o w ramach projektu „Akademia handlu zagranicznego” od 1.09. 2012 do 30.06.2013. Projekt jest współfinansowany ze środków UE w ramach EFS.
Dzięki szkoleniom uzyskać będą mogli Państwo:
- Certificate in Marketing (marketing w handlu zagranicznym- 120 h ),
- European Junior Logistician (logistyka w handlu zagranicznym- 120 h),
- Świadectwo kwalifikacji zawodowych dla spedytorów i przewoźników ( spedycja w handlu zagranicznym- 120 h).
Dodatkowo każde szkolenie uzupełnione jest o kurs językowy (80 h) do wyboru język angielski bądź rosyjski zakończony przystąpieniem do międzynarodowego egzaminu TELC.
Międzynarodowym certyfikaty zawodowe oraz językowe są najlepszym potwierdzeniem Państwa kompetencji i umiejętności dla Pracodawców z całej Unii Europejskiej .
Projekt przeznaczony jest wyłącznie dla osób pracujących (umowa o pracę) w firmach zajmujących się handlem, handlem zagranicznym należących do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają jednostkę organizacyjna na terenie woj. lubelskiego.
Wszelkie niezbędne informacje na stronie projektu: www.akademiahandluzagranicznego.pl- zakładka REKRUTACJA.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl