Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Kursy i szkolenia

Bezpłatne szkolenia

(Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, , Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
BEZPŁATNE SZKOLENIA!!!

Zapraszamy mikro i małe przedsiębiorstwa z branży turystycznej oraz pracowników tych przedsiębiorstw do udziału w bezpłatnych szkoleniach dofinansowanych z EFS, które odbywają się w ramach projektu „Turystyka drogą do rozwoju”.

Proponujemy Państwu następujące bloki szkoleniowe (łącznie 90 godzin dla każdego Uczestnika):

- Warsztaty, które mają na celu podniesienie świadomości UP z zakresu ekologii, m.in. poprzez działania edukacyjno- informatyczne o realnych zagrożeniach współczesnego świata, o wpływie jaki człowiek ma na środowisko, o sposobach recyklingu, o zasadach oszczędzania energii.

- Szkolenia zawodowe (60 h):Do wyboru:

· Marketing usług uzdrowiskowych i spa

· Rachunkowość zarządcza w obiektach lecznictwa uzdrowiskowego, spa & wellness

· Informatyka w turystyce i rekreacji

Koszty uczestnictwa pracowników przedsiębiorstw w szkoleniach będą pokryte w 100% zgodnie z zasadami udzielania pomocy de minimis.Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 514 000 774 oraz na stronie internetowej projektu www.turystykadrogadorozwoju.pl.

Zapraszamy do udziału w projekcie. REKRUTACJA TRWA.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl