Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Agroturystyka
<< Poprzednie ogłoszenie

Warsztaty Wikliniarstwa

(Wroclaw, )
Warsztaty Wikliniarstwa Warsztaty Wikliniarstwa


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witamy serdecznie!

Zapraszamy Państwa na piknikowe agroturystyczne warsztaty wikliniarstwa do malowniczej Doliny Baryczy.

Wikliniarstwo to niezwykle ciekawa technika ręcznego operowania na wiklinie za pomocą różnorakich splotów i wykończeń. Podczas naszych jednodniowych warsztatów, nauczą się Państwo jego podstaw oraz samodzielnie wykonają własny koszyk. Zdobędą Państwo zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Zostaniecie zapoznani z podstawowymi technikami wyrabiania produktów z wikliny oraz jej obróbki.

Zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu w formie pikniku, wraz z profesjonalnym instruktorem. Podczas warsztatów zapewniamy całodniowe wyżywienie, oraz dodatkowe atrakcje agroturystyczne.

Warsztaty organizowane są w małych, ok 10-osobowych grupach. Zapewniamy transport z Wrocławia w obie strony. Istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi, po wcześniejszych konsultacjach z organizatorem.

Szczegółowe informacje, harmonogram oraz menu prześlemy Państwu drogą mailową.

Możliwe terminy warsztatów wrześniowych (prosimy o wskazanie interesującej Państwa grupy):
17 IX 2011
18 IX 2011
24 IX 2011
25 IX 2011

Koszt warsztatów wraz z przejazdem w obie strony, wyżywieniem, atrakcjami oraz indywidualnymi konsultacjami to 150zł/os.

Zapraszamy!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl