Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Turystyka i wypoczynek / Agroturystyka
<< Poprzednie ogłoszenie

Obozy JeŹdziecko-artystyczne Dla Dzieci I MŁodzieŻy

(Derc k/Olsztyna, Gdansk, )
Obozy JeŹdziecko-artystyczne Dla Dzieci I MŁodzieŻy Obozy JeŹdziecko-artystyczne Dla Dzieci I MŁodzieŻy Obozy JeŹdziecko-artystyczne Dla Dzieci I MŁodzieŻy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do miłego, pełnego niezapomnianych wrażeń spędzenia wakacji w malowniczej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Piękno przyrody, profesjonalna nauka jazdy konnej, rozwijające zajęcia artystyczne, pyszna domowa kuchnia i rodzinna atmosfera- to wszystko w jednym miejscu tylko u nas!

Nasze miejsce na Ziemi położone jest w miejscowości Derc, w przepięknej, pagórkowatej okolicy, niedaleko stolicy Warmii i Mazur &#8211; Olsztyna. Od 1997 roku jesteśmy certyfikowanym gospodarstwem ekologicznym, zajmujemy się hodowlą koni oraz uprawą potrzebnych dla nich pasz.
Konie i kuce wesoło brykają na prawie 20 hektarach łąk i pastwisk. Mamy swój ogród i sad ze zdrowymi i pysznymi warzywami i owocami. W centrum gospodarstwa znajduje się duże, ponad półhektarowe odtworzone jeziorko polodowcowe, w którym pływają różne gatunki ryb.
Nasze gospodarstwo jest doskonałym miejscem odpoczynku, w którym można zapomnieć o codziennych sprawach i korzystać z darów natury, jeździć konno, bryczką, łowić ryby, spacerować, zbierać grzyby lub po prostu opalać się nad wodą.

Specjalizujemy się w organizowaniu zimowych oraz letnich obozów jeździeckich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy atrakcyjny program pobytu przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Maksymalnie dwunastoosobowe turnusy zapewniają indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zajęcia jeździeckie, odbywające się w małych grupach, pozwalają na rozwój umiejętności jazdy konnej zarówno dzieci początkujących jak i tych, które miały już wcześniej kontakt z końmi.
Oprócz codziennej jazdy konnej, każdego dnia odbywają się zajęcia artystyczne. Dzieci uczą się między innymi rzeźbić, malować i lepić w glinie. Warsztaty rozwijają umiejętności plastyczne, a tym samym wzbudzają zainteresowanie technikami artystycznymi, pobudzają wyobraźnię i rozwijają sprawność manualną, pomagają w dostrzeganiu piękna i uczą skupienia uwagi na wykonywanej pracy.

W trakcie pobytu zapewniamy:
- codzienną jazdę konną na kucach i dużych koniach pod opieką wykwalifikowanych
instruktorów
- świetnie wyszkolone konie
- wyjazdy w teren
- przejażdżki wozem i bryczką
- nauka powożenia
- zdobycie wiedzy z zakresu hodowli, opieki, treningu, czyszczenia i siodłania konia
- zajęcia w małych grupach
- możliwość spędzenia nieograniczonego czasu przy koniach
- pobudzające wyobraźnię zajęcia artystyczne- naukę kompozycji, rzeźbienia, rysunku
- pełne wyżywienie- pyszną domową kuchnię
- zakwaterowanie w nowych pokojach 2, 3 i 4-osobowych
- gry, zabawy, ogniska, rozrywki dostosowane do oczekiwań grupy i wieku uczestników
- ubezpieczenie

TURNUSY:
- turnus I: 26.06-09.07
- turnus II: 10.07-23.07
- turnus III: 24.07-06.08
- turnus IV: 07.08-20.08

Możliwość zapisu na jeden tydzień.


Zapisy i informacje:
Ewa i Waldemar Gajewscy 604-948-886; 660-474-565; 897-181-909
Oraz na stronie: http://stajniaelf.blox.pl/html

Cennik: 1500 zł obóz dwutygodniowy, 750 zł obóz jednotygodniowySzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl