Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Telewizory audio/video
<< Poprzednie ogłoszenie

Kamery w jakości Full-HD

(Toruń, Toruń, )
Kamery w jakości Full-HD Kamery w jakości Full-HD Kamery w jakości Full-HD


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Delta to firma tworzona przez ludzi z pasją, która stawia na długotrwałe relacje z klientem gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania.

Początek działalności sięga roku 1988.

Zajmujemy się produkcją i handlem elektroniki przemysłowej. Głównym naszym obszarem działania to telewizja przemysłowa, telewizja satelitarna oraz naziemna.

Specjalizujemy się w technikach wysokich częstotliwości oraz w obróbce obrazu TV.

W skład naszej bogatej oferty produkcyjno-handlowej wchodzą: kamery i rejestratory w wersji analogowej, HD-SDI oraz IP, światłowody, wzmacniacze, rozgałęźniki, transformatory video, separatory, anteny, zwrotnice, zasilacze po skrętce, sterowniki obrotnic oraz wiele innych akcesoriów z branży telewizyjnej.

Posiadamy w swej ofercie kompletny zestaw urządzeń do budowy instalacji monitoringu CCTV, instalacji antenowych oraz instalacji WLAN. Produkujemy kompletny osprzęt mechaniczny do budowy wymienionych instalacji np. maszty, obejmy kominowe i murowe, uchwyty, zaciski itp. Oświadczamy, że w procesie produkcyjnym nie stosujemy technik sztucznego postarzania produktów.

Przed wprowadzeniem do obrotu, testujemy produkty w naszym laboratorium w celu weryfikacji jakości z podawanymi w instrukcjach danymi technicznymi.

Głównym naszym obszarem działania jest import oraz dystrybucja towarów na terenie całej Europy. Współpracujemy także bardzo mocno z krajowymi importerami oraz producentami. Wybieramy dla Państwa produkty o najlepszym naszym zdaniem, współczynniku jakości do ceny.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl