Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Telewizory audio/video
<< Poprzednie ogłoszenie

Cablotech Najlepsze Tunery Cyfrowej Telewizji Naziemnej.

(Kielce, Kielce, )
Cablotech Najlepsze Tunery Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Cablotech Najlepsze Tunery Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Cablotech Najlepsze Tunery Cyfrowej Telewizji Naziemnej.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Urządzenia CABLOTECH do telewizji DVB-T są najczęściej polecanymi tunerami na specjalistycznych forach internetowych, skupiających fachowców, pasjonatów i użytkowników cyfrowej telewizji naziemnej.
.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ JUŻ DZIŚ MOŻESZ ODBIERAĆ CYFROWĄ TELEWIZJĘ BEZ OPŁAT.

- chciałbyś odbierać kanały w jakości porównywalnej a nawet lepszej niż w tv kablowej
lub satelitarnej, ale nie chcesz płacić comiesięcznych rachunków?
- masz telewizor kineskopowy i chcesz poprawić jakość obrazu?
- kupiłeś niedawno telewizor po czym okazało się ze nie posiada kodeka MPEG-4?
JEŚLI ODPOWIEDZIAŁEŚ NA KTÓREŚ PYTANIE TWIERDZĄCO OZNACZA TO ŻE TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!
.
.

Tunery CYFROWEJ telewizji naziemnej Cablotech

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ JUŻ DZIŚ MOŻESZ ODBIERAĆ CYFROWĄ TELEWIZJĘ BEZ OPŁAT.

CZEGO DO TEGO POTRZEBUJESZ ??

Jeśli posiadasz instalację do telewizji analogowej, wystarczy tuner, który oferujemy CABLOTECH URZ0083 lub URZ0084, a w przypadku tunera CABLOTECH URZ0085 komputer stacjonarny lub laptop. Po podłączeniu będziesz mógł się cieszyć jakością obrazu porównywalną do transmisji satelitarnej bądź kablowej i to bez płacenia dodatkowych comiesięcznych opłat.
Nie zwlekaj dłużej.

Zapraszamy do naszej siedziby:

P.U.H. Multi-PC
ul. Ściegiennego 35 B
25-380 Kielce

Tuner cyfrowy DVB-T MPEG-4 HD do telewizji naziemnej Cabletech cena 137,00 zł

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej Cabletech URZ0083 jest w tej chwili jednym z najlepiej skonstruowanych odbiorników na rynku. W porównaniu do innych dekoderów tego typu dostępnych w sprzedaży został ulepszony w celu dostosowania go do polskich standardów. Jego zaletą jest to, że w kompaktowej obudowie mieści nie tylko tuner do odbioru telewizji cyfrowej z funkcją EPG, ale także nagrywarka programów oraz odtwarzacz multimedialny.Tuner ten pozwala użytkownikom starszych telewizorów kineskopowych oraz telewizorów LCD i plazmowych na wkroczenie w nowy świat telewizji cyfrowej. Posiadacze telewizorów przystosowanych w pełni do odbioru telewizji cyfrowej w kompresji MPEG-4 również zainteresować się mogą odbiornikiem ze względu na zintegrowany odtwarzacz multimediów oraz funkcję Personal Video Recorder (PVR).

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej Cabletech URZ0084 cena 110,00 zł

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej Cabletech URZ0084 jest w tej chwili jednym z najlepiej skonstruowanych odbiorników na rynku. W porównaniu do innych dekoderów tego typu dostępnych w sprzedaży został ulepszony w celu dostosowania go do polskich standardów.

URZ0085 Tuner micro CABLETECH do telewizji DVB-T podłączany do komputerów cena 75,00 zł

JEDYNY TAKI NA RYNKU !!!!!!!!!!!!!!!!
Tuner naziemnej telewizji cyfrowej Cabletech URZ0085 jest w tej chwili jednym z najlepiej skonstruowanych odbiorników na rynku. W porównaniu do innych dekoderów tego typu dostępnych w sprzedaży został ulepszony w celu dostosowania go do polskich standardów.

Nie daj się oszukać sprzedawcom którzy oferują dekodery bez gwarancji.
Kupując u nas masz pewność udanej transakcji ponieważ
kupujesz od prawnie zarejestrowanej firmy, prowadzącej legalną działalność gospodarczą, która posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu elektronicznego .

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl