Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Oprogramowanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Zarządzanie Zespołem Programistycznym

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Uczestnicy szkolenia poznają metody planowania, szacowania oraz monitorowania kosztów i harmonogramu. Zapoznają się z metodą ścieżki krytycznej i metodą wartości wypracowanej dla kontroli harmonogramu i kosztów.
Szkolenie przygotowuje do profesjonalnego zarządzania zespołem programistycznym, zwracając uwagę na projektowe podejście do pracy członków zespołów IT. W trakcie szkolenia zwrócona zostanie uwaga na to, czym różni się projekt programistyczny i zarządzanie nim od innego typu projektów i zarządzania nimi. Uczestnicy będą mieli okazję do przeanalizowania konkretnych zagadnień z przykładowych sytuacji z życia zespołu programistycznego oraz przećwiczenia nabytych umiejętności w trakcie indywidualnych i grupowych ćwiczeń.
W trakcie szkolenia będą także poruszane tematy z zakresu umiejętności miękkich: pracy zespołowej, komunikacji, postępowania w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych.
Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie planowania i zarządzania zespołem programistycznym. Przekazane metody oraz wskazówki powinny ułatwić takie przegotowanie działu produkcji oprogramowania, by jego prace przebiegały efektywnie i z minimalną liczbą zakłóceń.

Zapraszam do kontaktu

Paulina Karpińska

tel: 22 427 37 08
fax: 22 244 24 59
e-mail: paulina.karpinska@sqam.org
www.sqam.org

SQAM SP. z o.o. SP. k.
ul. Bokserska 1
02-682 Warszawa

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Pazdziernik, 2012  14:43Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl