Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Meble
<< Poprzednie ogłoszenie

Zumba Fitness PoznaŃ "klub Rondo"

(Poznań, Poznań, )
Zumba Fitness PoznaŃ "klub Rondo"


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy na zajęcia ZUMBA FITNESS Zumba to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby. Bawisz się od pierwszych zajęć. Zumba łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami oraz układami tanecznymi, ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania.

Zumba jest zestawem ćwiczeń przygotowanym zarówno dla ciała jak i dla umysłu, pozwala ćwiczącemu osiągnąć dobre samopoczucie oraz w widoczny sposób ukształtować jego sylwetkę.

Trening jest dynamiczny, wesoły i efektywny, interwałowy (w zmiennym tempie) z jej podkładem jest świetny
dla urody i zdrowia. Tańcząc zumbę, spalamy kalorie i odstresowujemy się. Przyjdź i sprawdź czym jest ZUMBA ! Dołącz do wspólnej zabawy !!! Zajęcia odbywają się: wtorki-18.40
piątki-20.15

Zajęcia trwają 50 minut.

Szczegóły na www.zumba4you.pl

Informacje i zapisy:
Klub "RONDO" Przybyszewskiego 56
vis a vis D.S. "ESKULAP" Promocja-przez cały grudzień wstęp na zajęcia 10 zł.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl