Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Meble
<< Poprzednie ogłoszenie

Meble Na Wymiar-dla Ciebie I Twojej Rodziny

(RzeszÓw, Rzeszów, )
Meble Na Wymiar-dla Ciebie I Twojej Rodziny Meble Na Wymiar-dla Ciebie I Twojej Rodziny Meble Na Wymiar-dla Ciebie I Twojej Rodziny Meble Na Wymiar-dla Ciebie I Twojej Rodziny


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
MOŻESZ UNIKNĄĆ TYCH WSZYSTKICH PONIŻSZYCH PROBLEMÓW: ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR PROJEKT I WYCENĘ !
Firma z 10-cio letnim doświadczeniem oferuje dla Ciebie i twojej rodziny meble wykonywane na wymiar: kuchnie, szafy rozsuwane, meble tapicerowane.

&#8222; KUCHNIE-SZAFY&#8221;
ul. Przemysłowa 3
Rzeszów
(RCMB Majster- główna sala sprzedaży na prawo od kas)

Kuchnia to serce domu, gdzie wszyscy się zbierają i spędzają większość czasu - lecz jest to także miejsce z kilkoma potencjalnymi zagrożeniami. Gorące garnki i patelnie, ostre noże, to tutaj codzienność, a dzieci są z natury ciekawe i skore do pomocy.
Wielu wypadkom można zapobiec dzięki starannemu planowaniu, lub przez podjęcie prostych środków ostrożności.

Wymierz i zaznacz
Zrobienie prawidłowych pomiarów to kluczowy etap planowania nowej kuchni. Staranność w tym momencie opłaci się i będzie miała duży wpływ na cały proces. Co najważniejsze: Twoja kuchnia będzie idealnie pasować do miejsca, którym dysponujesz.
Posiadanie spisanych wszystkich detali i wymiarów jest także istotne przy kontakcie i dyskusji na temat Twoich planów, z naszymi pracownikami.
Z pomocą kilku podstawowych zasad, możesz zaprojektować kuchnię, która odpowiada idealnie Twoim potrzebom - oszczędzając Twój czas i wysiłek oraz bierze udział w podnoszeniu jakości Twojego życia codziennego.


Strefa gotowania, Strefa mycia, Strefa przechowywania
Trójkąt pracy - Tworzenie idealnego przepływu pracy
Główne kuchenne funkcje są wykonywane pomiędzy kuchenką, zlewem i lodówką. Te trzy punkty i umowne linie pomiędzy nimi tworzą, jak nazywają to kuchenni eksperci "trójkątem pracy".

Sztuką jest stworzenie tych trzech punktów tak aby nie były zanadto oddalone od siebie (Powodowałoby to chodzenie w tą i z powrotem więcej niż potrzebujesz podczas pracy) ani nie za blisko (tworzy to ciasne warunki pracy).

Idealnie, linia pomiędzy tymi 3 punktami nie powinna przekraczać łącznie 6 metrów, Najlepiej aby przestrzeń pomiędzy poszczególnymi miejscami pracy wynosiła 90cm.

Jeżeli sądzisz, że nie masz miejsca na trójkątną kuchnię, nie martw się: Trójkąt pracujący może zostać efektywnie uzyskany w wielu układach, w zależności od preferencji i kształtu pomieszczania.
Strefy pracy - upraszczanie codziennego życia
Podczas decydowania gdzie umieścić szafki i urządzenia w relacji względem siebie, może być pomocne myślenie o nich jako o strefach lub strefach pracy. Takie podejście, skupiające się na funkcji a nie przedmiocie pasującym oznacza, że na koniec będziesz mieć przyjazną i efektywną w życiu codziennym kuchnię.

Trzy główne strefy, w nawiązaniu do trójkąta pracy to: przechowywanie (lodówka/zamrażarka i miejsce na suche produkty), mycie (zlew, zmywarka) oraz gotowanie (kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa). Odpowiednie ich umieszczenie jest decydujące dla otrzymania ergonomicznego trójkąta pracy, z naturalnym przepływem pracy i wszystkim w zasięgu.

Strefa gotowania
Unikaj chodzenia z gorącymi garnkami i patelniami. Pomyśl o umieszczeniu Twojej kuchenki blisko zlewu i blatów roboczych.
Strefa mycia
Twój zlew jest ważnym miejscem. Zaplanuj aby był niedaleko od zamrażarki dla łatwiejszego przygotowania jedzenia. Niedaleka odległość od kuchenki ułatwia odlewanie makaronu czy warzyw.
Strefa przechowywania
Dla przechowywania, upewnij się, że masz wystarczająco miejsca na całe jedzenie - zarówno na suche produkty jak i w lodówce. Blat roboczy blisko od szafek i lodówki ułatwia rozpakowanie zakupów.
Częste kompozycje
W większości wypadków to kształt i rozmiar Twojego pomieszczenia jest decydujący dla kompozycji jaką ostatecznie wybierzesz. Jednak niektóre kompozycje mogą bardziej odpowiadać od innych. Tutaj znajduje się pięć najczęstszych układów i ich główne charakterystyki. Ilustrują także jak idealnie rozplanować swoje strefy pracy.

Kuchnia w pojedynczej linii
Gdy miejsce jest ograniczone, kuchnia z pojedynczej linii w której trójkąt pracy zredukowany jest do linii prostej, może to być najbardziej praktyczne rozwiązanie. Jest także miłe dla oka.

Pojedyncza linia z wyspą
Ta pojedyncza linia kuchni zawiera wyspę. Wyspa zapewnia dużo powierzchni do przechowywania jak i dodatkowe powierzchnie do pracy, ale wymaga przynajmniej 120 cm naokoło aby dobrze pracować.

Kuchnia w kształcie litery L
Kuchnia w kształcie litery L jest idealnym rozwiązaniem gdy chcesz umieścić mały stół lub wyspę. Jest także dobrym rozwiązaniem aby wykorzystać narożnik, oraz zintegrować strefę jadalną z kuchnią.


Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Luty, 2011  13:59Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl