Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Meble
<< Poprzednie ogłoszenie

JuŻ Otwarte-zapraszamy Do Kolejnego Punktu Przyjmowania ZamÓwieŃ Na Kuchnie I Szafy- Rabaty Do 15 %

(Rzeszów, Rzeszów, )
JuŻ Otwarte-zapraszamy Do Kolejnego Punktu Przyjmowania ZamÓwieŃ Na Kuchnie I Szafy- Rabaty Do 15 % JuŻ Otwarte-zapraszamy Do Kolejnego Punktu Przyjmowania ZamÓwieŃ Na Kuchnie I Szafy- Rabaty Do 15 % JuŻ Otwarte-zapraszamy Do Kolejnego Punktu Przyjmowania ZamÓwieŃ Na Kuchnie I Szafy- Rabaty Do 15 % JuŻ Otwarte-zapraszamy Do Kolejnego Punktu Przyjmowania ZamÓwieŃ Na Kuchnie I Szafy- Rabaty Do 15 %


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Z okazji uruchomienia kolejnego punktu przyjmowania zamówień na meble w RCMB &#8222;Majster&#8221; Sanok ul. Dworcowa 11 A, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z rabatu do 15 % wartości zamówionej kuchni lub szafy. (oferta ważna do 25 lipca 2012)
Oferujemy kompleksową usługę: od bezpłatnego pomiaru w domu klienta, poprzez projekt mebli oraz profesjonalny montaż. Wykonujemy meble kuchenne, zabudowy wnęk, szafy, meble pokojowe i inne, a ich zakup ułatwia uproszczony system sprzedaży ratalnej -bez zaświadczenia o zarobkach.
Nasze meble tworzą przyjazną i ciepłą atmosferę nie tylko do pracy, ale i do wspólnego spędzania czasu z rodziną oraz z przyjaciółmi, a 5 lat gwarancji zapewnia spokój użytkowania.
Po wykonanym pomiarze przygotowujemy wizualizację komputerową wraz z dokładną wyceną mebli i te czynności nie zobowiązują klienta do podpisywania żadnej umowy. Proponujemy szczere doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, doborze elementów i wykończenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stworzyć- już na etapie planowania i rozmieszczenia meble funkcjonalne, posiadające własny klimat.
Jesteśmy także autoryzowanymi przedstawicielami niemieckich producentów mebli kuchennych Bauformat i Burger.

WAKACYJNY PREZENT !! - DO PODPISANEJ UMOWY NA MEBLE KUCHENNE, DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DODAJEMY W PREZENCIE ABONAMENT W SIECI PLAY O WARTOŚCI 70 ZŁ, KTÓRY PRZEZ PIERWSZY ROK KLIENT OPŁACA W WYSOKOŚCI TYLKO 35 ZŁ, NATOMIAST W DRUGIM ROKU OPŁATY DOKONUJEMY MY (właścicielem abonamentu jest nasza firma, klient nie podpisuje żadnej umowy z operatorem Play, oferta ważna do 25 lipca 2012, rabaty i promocje nie mogą się łączyć)
Zapraszamy do punktów obsługi klienta:
- Majster ul. Przemysłowa 3 Rzeszów
(pasaż po prawej stronie kas)
- Majster ul. Dworcowa 11 A Sanok
(przy głównym wejściu)
Tel. 795050488,795050490,
795050489

e-mail: kuchnie-szafy@g.pl
www.kuchnieszafy.comSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl