Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Meble
<< Poprzednie ogłoszenie

Fatty 2XL 2 sztuki, czerwone, z ekoskóry + 2 PUFY

(Tarnowskie Góry, Katowice, )
Fatty 2XL 2 sztuki, czerwone, z ekoskóry + 2 PUFY Fatty 2XL 2 sztuki, czerwone, z ekoskóry + 2 PUFY Fatty 2XL 2 sztuki, czerwone, z ekoskóry + 2 PUFY


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: 200,00 zł - do uzgodnienia

Stan: Używane

Sprzedaję bo po przeprowadzce nie mam na nie miejsca.

Z POWODU ROZMIARU - NIE WYSYŁAM - TYLKO ODBIÓR OSOBISTY LUB DOWÓZ W CENIE PALIWA 50gr/km W PROMIENIU do 100 - 150 KM.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM! SPRZEDAJĘ TYLKO W CAŁOŚCI. ZA PODANĄ CENĘ KUPUJESZ KOMPLET!! 2 czerwone FOTELE I 2 czarne PUFKI:

- noszą normalne ślady użytkowania,

- nie potargane, szczelne,

- dopełnione styropianem gdy oryginalne wypełnienie się ubiło.

Ze strony producenta: Fatty 2XL to najpopularniejszy fotel relaksacyjny w Polsce. Jego specyficzny kształt i wielkość sprawiają, że już w pierwszej chwili użytkowania ból i zmęczenie dosłownie spływają z pleców. Jest tak niesamowicie wygodny, że nie musimy go reklamować - tysiące Polaków polecają go sobie wzajemnie.

DESIGN: Stożkowaty kształt pufy, wysokiej jakości ekoskóra pozwala dopasować ją do każdego pomieszczenia. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, iż zajmuje niewiele miejsca. Łatwo można go schować pod łóżko lub do szafy. W fotelu Fatty 2XL siedzi się wyżej niż na XL, dzięki czemu dużo łatwiej można z niego wstać.

ZDROWIE: Fotel doskonale przylega do kręgosłupa, dając mu optymalne podparcie. Tworzy również wygodne oparcie pod głowę. Doskonały dla osób mieszczących się w granicy od 120 do 185 cm wzrostu. Jako, że rewelacyjnie sprawdza się w okresie ciąży i połogu bardzo często stosuje się go w szkołach rodzenia oraz szpitalach. Stosowana przez nas ekoskóra posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

PRZEZNACZENIE: Fotel może pełnić wiele funkcji. Najczęściej służy jako mebel do głębokiego relaksu, oddawania się lekturze książek czy oglądania TV, jednak jak się okazało jest też wykorzystywany przez dzieci do zabawy. Fatty 2XL świetnie prezentuje się także w pubach i dyskotekach. To od Ciebie tak naprawdę zależy do czego wykorzystasz swoje pufy Fatty. Ogranicza Cie tylko twoja wyobraźnia.

WYKONANIE: Do wykonania fotela używamy najwyższej dostępnej jakości sztucznej skóry, która doskonale imituję tę prawdziwą. Materiał ten jest miękki i całkowicie matowy. Fotel wypełniony jest dziewiczym granulatem polistyrenowym, wyprodukowanym specjalnie do przemysłu meblarskiego a nie budownictwa. Stosowany przez nas granulat to miliony sprężystych kulek o bardzo wysokiej gęstości. Gdy na nim usiądziesz, pod wpływem Twojego ciała, kulki zaczną wypierać się nawzajem co sprawi, że fotel dostosuje się do Twojej pozycji. Daje to niesamowity efekt relaksu i odprężenia.

DODATKOWE INFORMACJE: Czyszczenie - sztuczną skórę należy czyścić wilgotną gąbką z odrobiną mydła. Następnie spłukać i wytrzeć do sucha.

Wymiar Fatty 2XL &#8211; 120 x 85 cm


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl