Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Komputery - Elektronika
<< Poprzednie ogłoszenie

Odpromiennik Do TelefonÓw -najskuteczniejszy, Polski Produkt

(Kraków, )
Odpromiennik Do TelefonÓw -najskuteczniejszy, Polski Produkt


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Najlepszy odpromiennik do telefonów w Polsce!

Urządzenie, które zapewni całkowitą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem telefonu komórkowego i innych urządzeń eletrkonicznych (TV, komputery, kuchenki elektryczne, GPS, modemy itp.)

Urządzenie Radion jest skonstruowany i wyprodukowany w Polsce! Przez wiele lat był badany w Instytucie Biotronikii Elektrofotografii w Kielcach (5 tysięcy testów na 500 osobach), gdzie potwierdzono jego niezwykłą i 100% skuteczność.

Poza neutralizacją szkodliwego promieniowania, RADION powoduje również wzmocnienie naturalnego biopola człowieka.
Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego i otaczasz się urządzeniami elektronicznymi, to wielce prawdopodobne, że jesteś obciążony smogiem elektromagnetycznym. Wytwarzane fale zakłócają naturalne pole magnetyczne każdego człowieka, a działanie fal z kilku urządzeń powoduje destrukcje i zaburzenia w organizmie, mogące prowadzić do powstawania m.in. nowotworów, bezpłodności, zaburzeń hormonalnych i zakłóceń pracy mózgu lub depresji.

Użyj polskiej technologii do ochrony siebie i swoich bliskch. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i może być noszone np. pod baterią telefonu, w portfelu, torebce.

Produkt Polski!
Producent: HIGH TECH SOLUTIONS (każdy oryginalny odpromiennik posiada hologram oraz unikalny numer seryjny).
Antyradiator RADION do kupienia w sklepie Green Harmony - 49,00 zł


ODRPOMIENNIKI ORGONITOWE
Równie skutecznymi odpromiennikami są ORGONITY &#8211; to niezwykła technologia oparta na energii Orgonu - witalizująca, poprawiająca samopoczucie, zasilająca pozytywną energią, i neutralizująca niekorzystny wpływ różnych promieniowań.

Więcej na temat Radionu, odpromienników oraz pozostałych produktów sklepu Green Harmony: http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_do_telefonow.htm

Zamówienia:
www.greenharmony.pl
sklep@greenharmony.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Maj, 2013  18:26Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl