Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Komputery - Elektronika
<< Poprzednie ogłoszenie

Monitoring na telefonie osób starszych i/lub chorych

(Cała Polska, Poznań, )
Monitoring na telefonie osób starszych i/lub chorych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Proponujemy Państwu prosty sposób na monitorowanie mieszkania - co może być zbawienne, jeżeli opiekuj± się Państwo osob± starsz± lub chor±. Nie jest możliwym przebywanie w mieszkaniu przez 24 godziny, ale nie można też zostawić podopiecznego bez żadnej opieki.

Nasz system jest prosty w instalacji i użytkowaniu, a do tego niedrogi. Składa się z kamery, która za pomoc± internetu przesyła obraz na telefon lub komputer. SprawdĽ, jakie to proste! Zobacz, jakie możliwo¶ci daje Ci dzisiejsza technologia i żyj ze spokojnym sumieniem.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Maj, 2013  10:33Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl