Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Komputery - Elektronika
<< Poprzednie ogłoszenie

FAX SF 650 Samsung NOWY

(Żary, Żagań, Żary, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Witam
Mam do sprzedania nowy fax Samsung Monochromatyczny Laserowy FaxZaprojektowany by pasować do najmniejszych potrzeb. Jest modny, wszechstronny i kompaktowy. Stworzono idealnego towarzysza do domu, pracy lub biura.

http://www.samsung.com/za/system/consumer/product/2009/11/26/sf_650xfa/F04.jpg

Wiadomość o nadchodzących faxach i innych otrzymanych niechcianych wiadomościach prosto do kosza? Przed tym jak nawet dotrą do ciebie. I jeśli potrzebujesz szybkiego kontaktu z klientami lub kolegami to teraz możesz wysłać wiadomość SMS bezpośrednio z urządzenia. Nawet pozwala tobie otrzymywać SMS i je drukować.


Samsung SF-650 ma na celu szybsze, bardziej wydajne faksowanie. Panel sterowania oferuje 20 przypisywanych przycisków do wybierania jednym przyciskiem, można także przechowywać do 250 często używanych numerów. Można również zapisać do 269 kontaktów, w maksymalnie 250 grup numerów lub listy wybierania obrotu dla grupy do wielu lokalizacji. Funkcja multi-send więc ten sam faks można wysyłać do wszystkich na raz.

Wybór odpowiedniej opcji eksploatacyjne dla potrzeb budżetu Państwa
Samsung SF-650 oferuje szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do Państwa potrzeb w zakresie przepływów pieniężnych. Wysokiej wydajności kaset z tonerem, które są idealne do intensywnego użytkowania, dłużej i daja niższe koszty na stronie.


High-Speed Fax
Modem 33,6 kb / s prędkość sprawia, że do szybkiej komunikacji i zwiększenie efektywności.
Co więcej, 7 MB pamięci można zapisać do 500 stron informacji


Prędkość kopiowania jest imponujący 19 str. / min.

Kasetę na 250 arkuszy zapewnia większą wydajność pracy.


Ogłoszenie dodane: Sobota, 19 Czerwiec, 2010  16:08Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl