Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Instrumenty muzyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

wolne miejsca pracy w dziale handlowym

(Lublin, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przeszkolimy i zatrudnimy młode, sumienne i dynamiczne osoby na stanowisko przedstawiciela w jednym z działów handlowych. Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za obsługę i nawiązywanie relacji z klientami biznesowymi i indywidualnymi; reprezentowanie firmy i pozyskanie nowych klientów; sumienne rozliczanie się i składanie dziennych raportów; dbanie o wizerunek firmy.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy bezpłatne szkolenia produktowe; możlowość rozwoju zawodowego i osobistego przez podnoszenie kwalifikacji w taku szkoleń firmowych.

Z utworzonej grupy handlowców zostaną wybrane najlepsze osoby do prowadzenia nowopowstałych placówek oraz do przeszkolenia nowych grup. Awanse na stanowiska kierownicze i menadźerskie uzależnione są od efektów pracy nie od stażu.

Oczekujemy od ciebie:
dyspozycyjności pon-pt
komunikatywności
kreatywności
miłej aparycji
umiejętności szybikiego uczenia się
zdolności organizatorskich i przywódczych
zamieszkania na terenie Lublina bądź najbliższych okolic bądź gotowość zamieszkania od zaraz w Lublinie
wiek do 35 lat

Mile widziany własny samochód


Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacjapracalublin@gmil.com

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.
Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia 2010r.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl