Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Instrumenty muzyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

KORG PA800, PA2X: Repertuar, MIDI, Style, Sample, Dodatki

(Poznań, )
KORG PA800, PA2X: Repertuar, MIDI, Style, Sample, Dodatki


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
1. PROFESJONALNY, OBROBIONY REPERTUAR
W całości obrobiony Repertuar dla klawiszy KORG PA800, PA1X, PA2X liczący ponad 610 kawałków! Prawie żaden zespół takim nie dysponuje.
Kawałki począwszy od lat 50' po współczesne nowości, polskie i zagraniczne. 99% repertuaru zawiera Lyric (teksty).

Repertuar obrobiony pod w/w klawisze z wykorzystaniem profesjonalnych SAMPLI muzycznych żywych instrumentów - perkusyjnych i instrumentalnych (perka, fortepiany, saxy, dancowe barwy syntezatorowe i inne).

Ponadto, sporo kawałków Instrumentalnych - tematy filmowe i muzyczne / instrumentalne polki, walce / inne.

2. MASA STYLI MUZYCZNYCH
Banki styli uniwersalnych i styli pod konkretne utwory (np. Stand By Me, Pretty Woman itd.).

3. DODATKOWE ok. 10.000 MIDÓW
Ponadto, 10.000 midów polskich i zagranicznych, na które brak praw autorskich - można wykorzystywać dowolnie. Część kawałków posiada Lyric, część tekst w plikach tekstowych (które z resztą można podłączyć do MIDA w KORGU). Spora część MIDÓW została zrobiona i podarowana mnie przez moich kolegów muzyków.

4. DODATKOWE SAMPLE
Dodatkowe SAMPLE, które możesz wykorzystać w swoim KORGU wciskając "Load" lub wybierając pojedyncze barwy, które cię interesują i zapisać w klawiszu. Sample są bardzo dobrej jakości, sporo dancowych, których brakuje w "gołym" KORGu - instrumentalne i perkusyjne.

5. NIEZBĘDNIK ZESPOŁU MUZYCZNEGO
Są to pliki tekstowe, skompletowane przeze mnie, które są ogólnodostępne oraz teksty moich znajomych z branży muzycznej. W skrócie: zabawy weselne, tradycje weselne, ponadto porady dla zespołów muzycznych typu jak nagrywać własne demo, jak ustawić sprzęt, trochę o elektryce w połączeniach sprzętowych i dużo więcej pożytecznej i niezbędnej wiedzy.

6. INSTRUKCJA OBSŁUGI KORGÓW FILMY INSTRUKTAŻOWE DLA KORGÓW oraz POLSKIE INSTRUKCJE OBSŁUGI.
Czasem zdarza się, że płyta przepadnie, instrukcja zagubi itd. Do zestawu dołączam więc polskie instrukcje obsługi dla trzech modeli KORGów oraz filmy instruktażowe.


Sample i Repertuar wgrywasz na swojego Pendrive'a, lub na HDD i korzystasz.

Cały materiał wysyłam na płycie DVD.

PS: wszystkie materiały albo są mojego autorstwa (np. poradnik jak nagrywać własne demo), lub autorstwa moich znajomych z branży (teksty, MIDI, sample), które mogę dowolnie wykorzystywać, lub ogólnodostępne za darmo (np. filmy instruktażowe, instrukcje obsługi, sample), lub też wygasły na nie prawa autorskie.

PPS: repertuar kompletowany przez czas istnienia zespołu, czyli ok. 4 lata. Oddaję to wszystko.

P.PPS: może się zdarzyć, że w zespole posiadasz dwa klawisze i może się zdarzyć, że drugi to Roland VA76. Dorzucam więc Repertuar do VA76 liczący ponad 800 kompletnie obrobionych utworów! Wszystkie dopieszczane przez kilka lat!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl