Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Office assistant - Sulęcin

Sulęcin, Rzepin,

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, zlokalizowanej w okolicach Sulęcina, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
office assistant

Zakres obowiązków:
&#9679; ustalanie harmonogramu pracy Plant Managera
&#9679; organizowanie podróży służbowych
&#9679; organizowanie i nadzór nad wizytami zewnętrznymi
&#9679; redagowanie pism wychodzących oraz nadzór nad dokumentacją przychodząca
&#9679; zakup i wydawanie materiałów biurowych oraz innych artykułów związanych z &#9679; promocją firmy
&#9679; przygotowywanie prezentacji
&#9679; nadzór nad funkcjonowaniem recepcji
&#9679; nadzór nad zarządzaniem flotą samochodową

Oczekiwania:
&#9679; wykształcenia wyższego
&#9679; biegłej znajomości języka angielskiego
&#9679; znajomość języka niemieckiego - mile widziana
&#9679; znajomość obsługi komputera, głównie programu Power Point, Microsoft Outlook, Excel
&#9679; zdecydowania i samodzielności w działaniu
&#9679; umiejętności prowadzenia zróżnicowanych spraw w tym samym czasie
&#9679; prawo Jazdy kat. B
&#9679; komunikatywność
&#9679; sumienność, punktualność i niezawodność

Prosimy o przesłanie Cv na adres e-mail: magdalena.gubska@pl.randstad.com lub kontakt telefoniczny pod nr 667955993

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Maj, 2014  13:03

Identyfikator: 506909

Wyświetleń: 13185