Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sprzedam / Antyki Kolekcje
<< Poprzednie ogłoszenie

Skup książek i księgozbiorów

(Małopolska, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Skupujemy książki i księgozbiory z dziedzin humanistycznych wydane po 1950 roku. W szczególności interesują nas książki z następujących dziedzin:
 Literatura piękna (oprócz książek z kultury masowej)
 Filozofia
 Socjologia
 Psychologia
 Etnografia
 Religioznawstwo
 Teologia
 Językoznawstwo
 Historia i nauki pokrewne
 Historia sztuki, kultury, filmu i teatru
 Politologia
 Kulturoznawstwo
 Judaica
 Prawo
Interesują nas zbiory powyżej 100 tytułów, znajdujące się w Krakowie i Małopolsce. W przypadku większych i cennych księgozbiorów spoza Małopolski też prosimy o kontakt. Wyceny wybranych książek dokonujemy na miejscu w domu zbywającego. Jeśli transakcja dochodzi do skutku, płacimy gotówką. Dojazd do klienta z Małopolski jest bezpłatny.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl