Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Sprzęt sportowy
<< Poprzednie ogłoszenie

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Lublin, Janowiec, Nałęczów, Roztocze, Warszawa, Mazury

(Lublin, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wypożyczalnia skuterów śnieżnych

W naszej oferciei: Skutery śnieżne - snowmobile Arctic Cat, Polaris, Yamaha, Ski-doo w naszej wypożyczalnia skuterów śnieżnych !!!

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty safari na skuterach śnieżnych w miejscowości Kazimierz Dolny, Nałęczów, Mazury, Bieszczady, Lublin, Janowiec oraz na terenie Roztocza.

Cennik:

Skuter śnieżny 1-2 osobowy 250 zł godz. z paliwem
Skuter śnieżny 1-2 osobowy 800 zł dzień z paliwem (1 zbiornik 40 litrów)

Wynajem dzienny minimum 2 godziny

Możliwy transport 1,50 zł/km, powyżej 4 sztuk 2,50 zł/km.
Podane ceny netto!!

Szereg opcji
1. Dzienna wyprawa na skuterach śnieżnych - to 3-godzinna wyprawa, której start odbywa się codziennie o godz. 9.00 z wcześniej umówionego miejsca np z . Kazimierz Dolny Podczas tej wyprawy uczestnicy pokonują atrakcyjną trasę okolic Kazimierz Dolny nad Wisłą. W międzyczasie zapraszamy Państwa na odpoczynek i regenerację sił przy gorącym posiłku.
Cena skuter / 1 osoba : 500 zł PROMOCJA !!!
Dopłata do pasażera : 100 zł
ceny netto
2. Nocna wyprawa skuterami śnieżnymi - to 3-godzinna wyprawa rozpoczynająca się o godz. 18.00 w miejscu wcześniej umówionym. Wyprawa skuterami śnieżnymi odbywa się po okolicznych trasach Zalewu Zemborzyckiego, Kazimierz Dolny, Janowiec, Zwierzyniec. W połowie wycieczki zapraszamy Państwa na odpoczynek i gorący posiłek.
Cena skuter / 1 osoba : 420 zł plus 100 zł pasażer
Ceny netto
3. Extreme Safari skuterami śnieżnymi - to 3-godzinna wyprawa, która ze względu na bardziej zaawansowany poziom tras przeznaczona jest dla osób mających już wcześniej kontakt z jazdą na skuterach śnieżnych. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami. To prawdziwa wyprawa na skuterach śnieżnych przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. W połowie wycieczki przerwa na zregenerowanie sił i gorący poczęstunek.
Cena skuter / 1 osoba : 700 zł.
Ceny netto
4. Całodniowa wyprawa na skuterach śnieżnych &#8211; to wyprawa, która rozpoczyna się o godz. 10.00 w miejscu uzgodnionym z organizatorem. Ze względu na długość trasy wynoszącą ok.100km oferta ta skierowana jest dla wytrwałych miłośników śnieżnego szaleństwa. Uczestnicy tej wyprawy będą mogli pokonać atrakcyjną trasę okolic Kazimierza Dolnego podziwiając przy tym piękne widoki. W międzyczasie przewidywane postoje na odpoczynek i zrobienie zdjęć na tle panoramy Tatr oraz na gorący poczęstunek.
Cena za 1 osobę: 1000 zł
Ceny netto

i wiele innych


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl