Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Sprzęt sportowy
<< Poprzednie ogłoszenie

Rower wodny Garbus Wersja Motorowo-Pościgowa !!!

(Warszawa, Warszawa, )
Rower wodny Garbus Wersja Motorowo-Pościgowa !!! Rower wodny Garbus Wersja Motorowo-Pościgowa !!! Rower wodny Garbus Wersja Motorowo-Pościgowa !!! Rower wodny Garbus Wersja Motorowo-Pościgowa !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
CENA 8733 BRUTTO !!!
Otrzymujesz pełną fakturę VAT stanowiącą jednocześnie pełną gwarancję producenta na zakupioną jednostkę.NATYCHMIASTOWY ODBIÓR PRODUKTU Z PLACU !!!
KOLOR CZERWONYCiekawy wzór w niesamowity sposób przyciąga klientelę do wypożyczalni, co zdecydowanie powiększa jej zyski.
Pewność zwrotu inwestycji w połączeniu z dobrą lokalizacją wydaje się stu procentowa.


Rower wodny 4 - osobowy typu Garbus
wersja motorowa przystosowana pod silnik przyczepny 4-6 km.

długość 3,90 m
szerokość 1,90m
waga 170-190 kg.


Jest to sprawdzone zmodyfikowane rozwiązanie kilkukrotnie zwiększające rentowność każdej wypożyczalni bijące pod każdym względem ......... standardową wersje Garbusa z napędem pedałowym . To świetne rozwiązanie dla przemęczonych z chwilowymi zakwasami pozwala bez zbędnego wysiłku i ze słuszną prędkością na dalsze wycieczki po rzece lub jeziorze , niestety wyłącznie na akweny bez strefy ciszy !!!Niewątpliwą zaletą produktu jest to, że wszystkie widoczne elementy pokryte są znaczną grubością żelkotu w wybranym przez klienta kolorze,( pływaki w kolorze pokładu nie białe łatwo przyjmujące wszelki brud z wody ) co pozwala na długotrwałe użytkowanie produktu w perfekcyjnym stanie drobne uszkodzenia i zadrapania usuwamy we własnym zakresie poprzez proste polerowanie powierzchni niewymagające fachowej wiedzy i szczególnych Zdolności manualnych.

Tego natomiast nie dają produkty wielo kolorowe wykonane w technologii łączenia kolorów baza kadłub i pływaki biały żelkot ( ślady obuwia to przykry codzienny standard )błotniki cienka warstwa żelkotu lub lakieru w innym kolorze ( złuszczenia, przebicia do warstwy bazowej , odbarwienia, rysy to kosztowne w naprawie zabiegi, które należy wykonywać praktycznie, po każdym sezonie, co finalnie znacznie podwyższa koszta użytkowania takowego sprzętu a tym samym znacznie pomniejsza zyski wypożyczalni .

Użytkując nasze wyroby masz zawsze pewność, iż po sezonie nie będziesz zmuszony do klejenia, uszczelniania i ponownego kolorowania produktu, za który to całkiem niedawno tyle zapłaciłeś.

Kwota obejmuje wersję roweru wyposażoną w :

1. Ucho cumownicze szt.3
2. Mechanizm sterowniczy kierownica + cięgno sterowania
3 .Pawęż do silnika
4. Przewód do zbiornika stacjonarnego

Nie obejmuje :

1. Manetki
2. Cięgien manetki
3. Zestawu adaptacyjnego
4. Silnika
5. Zbiornika paliwa
6. Przyczepy
7. Koguta z podstawą
8. Oklejenia

Więcej zdjęć przedmiotu i filmy na www.garbi.com.pl . Tel. 792301683 . Produkt dostępny praktycznie w pełnej palecie RAL ( w wypadku koloru innego niż wystawiony w tej aukcji lub potrzeby zakupu rowerka z ponadstandardowym wyposażeniemprosimy o wcześniejszy kontakt celem określenia dodatkowych kosztów )

Zdjęcia i opisy sprzedawanych przez nas przedmiotów stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawa z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl