Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Zajęcia próbne z TAŃCA NA KOLE w Aerial Dance Studio

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Już 8 kwietnia ruszają zajęcia z tańca na kole (aerial hoop, lyra)!

Aerial hoop to forma tańca w powietrzu równie liryczna co taniec na szarfach, w której rekwizytem jest metalowa obręcz zawieszona ok. 1,5m nad ziemią. Taniec na kole opiera się głównie na widowiskowych figurach akrobatycznych wpisanych w koło, zwisach na rękach i nogach oraz wirowaniach na ziemi i w powietrzu, co w połączeniu z muzyką tworzy ciekawą formę wyrazu artystycznego. Ćwiczenia te mają na celu ogólne wzmocnienie mięśni, w szczególności pleców, brzucha i ramion, ale także nauczenie kursanta wyrażania siebie poprzez ruch.

Zapraszamy wszystkich na zajęcia próbne 8 kwietnia 2013 o 19.30 na ul. Zwycięzców 44 w Warszawie.
Zajęcia trwają półtorej godziny, należy ze sobą przynieść wygodny strój sportowy zakrywający pas (polecamy body), można mieć ochronne rękawiczki, zapewniamy wodę :)
Pojedyncze wejście próbne: 30zł.
tel; 509 202 218Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl