Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

ZajĘcia Dla Dzieci Z Sylwią Kucharską

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: zl60.00
 

Już 14 marca ruszają kolejne zajęcia dla Dzieci
prowadzone przez Sywię Kucharską
- wybitnego instruktora tańca dla dzieci!

ZAMIAST KOMPUTERA TANECZNA KARIERA!

Program zajęć oparty jest na elementach tańca nowoczesnego, hip hopu, łącząc techniki zaczerpnięte z innych stylów tanecznych.
Młodzi adepci tańca nie uczą się "na siłę" układów, ale dzięki ciekawym i urozmaiconym zajęciom psychoruchowym nabierają koordynacji, rozwijają wyobraźnie i pamięć, a przy tym tańczą i świetnie się bawią!
Zajęcia prowadzone przez Sylwię Kucharską, sprawiają, że dzieci wprowadzane są w taneczny świat w sposób profesjonalny i jednocześnie pomysłowy.
To instruktorka, która zaraża dzieci pozytywną energią i sprawia, że zajęcia są dla nich przyjemnością.
Obecnie jest instruktorem prowadzącym grypy: Ozon i Ozon Junior, z którymi już ma na koncie sukcesy, m.in.: wyróżnienie za układ "Am in Love" oraz wyróżnienie przyznane przez jury dla młodej tancerki, jako osobowości tanecznej.
Start 14 marca
Środa
godzina 17:15
Szkoła Tańca Riviera Łódź
Kopcińskiego 31d
(42) 630-32-58
722-050-750
www.rivieralodz.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl