Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Treningi MUAY THAI. RÓWNIEŻ W WAKACJE !!!

(Gdańsk, ul. Traugutta 29 , Gdansk, )
Treningi MUAY THAI. RÓWNIEŻ W WAKACJE !!! Treningi MUAY THAI. RÓWNIEŻ W WAKACJE !!! Treningi MUAY THAI. RÓWNIEŻ W WAKACJE !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: zl50.00
 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby od lat 12stu na treningi Muay Thai prowadzone w ramach naszego klubu.
Treningi odbywają się stale, również w wakacje. W upalne dni zamiast na sali trening przeprowadzany jest na piłkarskiej murawie. Od lipca część treningów będzie na plaży (Zaspa - Brzeźno).


Oferujemy najniższą składkę członkowską w Trójmiejście 50zł,
PROMOCJA DLA PAŃ !! TYLKO 35zł !!
która obejmuje:

dla GRUPY PODSTAWOWEJ:
- poniedziałki 20:00 - 21:30
- piątki 20:00 - 21:30
Ubezpieczenie w razie wypadku na treningu.

dla GRUPY ZAAWANSOWANEJ:
(Prowadzona przez v-ce mistrza świata)
- wtorki 17:30 - 19:00
- czwartki 17:30 - 19:00
Ubezpieczenie w razie wypadku na treningu.
Osoby z grupy zaawansowanej mogą bez dodatkowych opłat uczestniczyć w zajęciach grupy podstawowej, a więc w sumie mogą uczestniczyć w 4 TRENINGACH TYGODNIOWO.

PONADTO:
- możliwość zmniejszenia składki członkowskiej - jeśli zadeklarujesz obecność na treningu tylko w jednym dniu w tygodniu
- możliwość całkowitego zwolnienia ze składki członkowskiej - jeśli masz trudną sytuację
finansową i przedstawisz nam wiarygodny dowód

NIE WYMAGAMY ZAŚWIADCZEŃ LEKARSKICH (Należy we własnym zakresie uzyskać zgodę lekarską do uczestnictwa w treningach Muay Thai co potwierdza się podpisem pod klauzulą na deklaracji klubowej). Jedyne wymagane przez nas formalności to wypełnienie deklaracji członkowskiej (wraz ze zgodą rodzica/opiekuna - dla osób niepełnoletnich) oraz opłacenie składki członkowskiej.

Zapisy odbywają się na każdym treningu. Można przyjść i od razu ćwiczyć.
(W przypadku osób nowych prosimy o przybycie najpierw na trening grupy podstawowej w celu oceny sprawności i predyspozycji do uczestnictwa w zajęciach grupy zaawansowanej).

Zajęcia odbywają się na halach MOSiRu na ul. Traugutta 29 (przy stadionie Lechii Gdańsk). Dokładne mapki dojazdu do obiektu oraz dojścia na salę znajdują się na naszej stronie internetowej.

W marcu tego roku GSSW przystąpiło do federacji World Kickboxing and Karate Association. W dniach 24-26 września 2010r. na Dolnym Śląsku odbędzie się międzynarodowa impreza World Kickboxing and Karate Association International Open Cup 2010, w której weźmie udział reprezentacja z Gdańskiego Stowarzyszenia Sztuk Walk.


Więcej informacji:
www.gssw.pl
gg: 656591

Odpowiemy na każde pytanie. ZAPRASZAMY !


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl